| Производител | LENOVO |
| Тип на продукта | Настолен компютър |
| Памет | 16 GB |
| Твърд диск/вградена памет | 512 SSD |
| Видео чипсет | Integrated Intel® UHD Graphics |
| Операционна система, софтуер | N/A |
| Тегло | 7,10 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
| Description F0HM001NRI | |
|---|---|
| Screen size | 27 '' |
| Screen type | FHD,IPS 300nits Anti-glare, 99% sRGB, 3-side borderless, hardware low blue light, Non-Touch |
| Screen resolution | 1920 X 1080 |
| Cpu's supported | Intel® Core™ i7-13620H, 10C (6P + 4E) / 16T, P-core up to 4.9GHz, E-core up to 3.6GHz, 24MB |
| Graphics | Integrated Intel® UHD Graphics |
| Hdd | No HDD |
| Disk specifications | SSD:M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| Memory size | 16 GB |
| Memory type | Memory:1x 16GB SO-DIMM DDR5-5200; Memory Slots:Two DDR5 SO-DIMM slots, dual-channel capable; Max Memory:Up to 32GB DDR5-5200 |
| Interfaces/ports | Rear Ports: 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2); 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0); 1x HDMI®-in 1.4; 1x HDMI®-out 2.1 TMDS; 1x Ethernet (RJ-45); 1x power connector; Left Ports : 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), data transfer only; 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| Expansion slots | Two M.2 slots (one for WLAN, one for SSD) |
| Wireless | Integrated 100/1000M;Wi-Fi® 6, 11ax 2x2 |
| Bluetooth | BT5.2 |
| Os | N/A |
| Ssd | 512 GB |
| Built-in devices | 5.0MP |
| Accessories | Keyboard:USB Calliope Keyboard, White, English (UK); Mouse:USB Calliope Mouse, White |
| Weight | 7.10 kg |
| Dimensions | 611.72 x 192 x 473.16 mm |
| Certifications | Green Certifications : ENERGY STAR® 8.0; ErP Lot 3 and Lot 7; GREENGUARD®; RoHS / WEEE / REACH; Other Certifications TÜV Rheinland® Flicker Free; TÜV Rheinland® Low Blue Light; TÜV Rheinland® Ultra Low Noise |
| Warranty | 24 Months |