| Производител | LENOVO |
| Тип на продукта | Настолен компютър |
| Памет | 8 GB |
| Твърд диск/вградена памет | 512 SSD |
| Видео чипсет | Integrated Intel Iris Xe Graphics |
| Операционна система, софтуер | N/A |
| Тегло | 6,81 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
| Description F0G0006JRI | |
|---|---|
| Screen size | 23.80 '' |
| Screen type | FHD ,IPS 250nits Anti-glare |
| Screen resolution | 1920 X 1080 |
| Cpu's supported | Intel Core i5-1135G7 (4C / 8T, 2.4 / 4.2GHz, 8MB) |
| Graphics | Integrated Intel Iris Xe Graphics |
| Hdd | No HDD |
| Disk specifications | SSD:M.2 2280 PCIe NVMe |
| Memory size | 8 GB |
| Memory type | Memory:2x 4GB SO-DIMM DDR4-3200; Memory Slots:Two DDR4 SO-DIMM slots, dual-channel capable; Max Memory:Up to 16GB DDR4-3200 |
| Interfaces/ports | 2x USB 2.0; 2x USB 3.2 Gen 2; 1x HDMI 1.4; 1x Ethernet (RJ-45); 1x power connector |
| Expansion slots | Two M.2 slots (one for WLAN, one for SSD) |
| Wireless | Integrated 100/1000M;Wi-Fi 6, 11ax 2x2 |
| Bluetooth | BT5.0 |
| Os | N/A |
| Ssd | 512 GB |
| Built-in devices | 9.0mm DVD±RW |
| Touch screen | N/A |
| Accessories | Keyboard:USB Calliope Keyboard, Black, English; Mouse:USB Calliope Mouse, Black |
| Weight | 6.81 kg |
| Dimensions | 541 x 185.34 x 433.56 mm |
| Warranty | 24 Months |
Представяме ви настолен компютър LENOVO IC AIO 3 с 24'' дисплей, идеален за дома и офиса.
| Параметър | Значение | Значимост |
|---|---|---|
| Дисплей | 24'' | Голям дисплей за по-голяма работна област и по-приятен преглед на съдържанието. |
| Процесор | LENOVO IC | Мощен процесор за бързо зареждане на приложения и плавна работа. |
| Памет | F0G0006JRI | Голяма памет за съхранение на големи файлове и мултимедийно съдържание. |
Настолен компютър LENOVO IC AIO 3 24'' е идеален за домашно ползване, работа от разстояние и онлайн обучения.
1. Какъв е размерът на дисплея на настолния компютър LENOVO IC AIO 3 24''? Дисплеят е 24'' за по-голяма работна област и по-добър преглед.
2. Какъв процесор има настолният компютър LENOVO IC AIO 3? Настолния компютър разполага с мощен процесор LENOVO IC за бърза работа.
Обогатете домашната или офис работна среда с Настолен компютър LENOVO IC AIO 3 24'' - един отличен избор за ефективна работа и забавление.