| Производител | LENOVO |
| Тип на продукта | Настолен компютър |
| Памет | 32 GB |
| Твърд диск/вградена памет | 1024 SSD |
| Видео чипсет | NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 Ti 8GB GDDR6 |
| Видео памет | 8GB |
| Операционна система, софтуер | N/A |
| Тегло | 14,00 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
| Description 90UY0079RM | |
|---|---|
| Cpu's supported | AMD Ryzen™ 9 7900 (12C / 24T, 3.7 / 5.4GHz, 12MB L2 / 32MB L3) |
| Graphics | NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 Ti 8GB GDDR6 |
| Hdd | No HDD |
| Ssd | 1 TB |
| Disk specifications | SSD:M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| Memory size | 32 GB |
| Memory type | Memory:2x 16GB UDIMM DDR5-5600; Memory Slots:Four DDR5 UDIMM slots, dual-channel capable; Max Memory:Up to 32GB DDR5-5600 |
| Interfaces/ports | 2x USB 3.2 Gen 1; 1x headphone (3.5mm); 1x microphone (3.5mm); 1x USB-C® 3.2 Gen 2; 2x USB 2.0; 2x USB 3.2 Gen 1; 2x USB 3.2 Gen 2; 1x Ethernet (2.5GbE RJ-45); 1x Lighting switch; 1x power connector; 3x audio connector (3.5mm) |
| Expansion slots | One PCIe® 4.0 x16; Four M.2 slots (one for WLAN, three for SSD: One M.2 2280 PCIe® 4.0 x2 and two M.2 2280 PCIe 4.0 x4); One PCIe® 3.0 x4 |
| Wireless | Integrated 100/1000M;Wi-Fi® 6E, 11ax 2x2 |
| Bluetooth | BT5.3 |
| Os | N/A |
| Other | Cooler:2x M.2 SSD Heatsink + 150W 120MM-Fan with ARGB Light + PCH Heatsink + VRM Heatsink; System Fan:1x Rear with ARGB |
| Weight | 14 kg |
| Dimensions | 205 x 396.9 x 425.9 mm |
| Warranty | 24 Months |
Настолният компютър LENOVO LEGION T5 26/90UY0079RM предлага изключителна изчистеност и ефективност при гейминг сесиите ви. С мощния си хардуер и уникалния дизайн, този компютър е идеалният избор за всеки геймър, който цени качеството и производителността.
| Характеристика | Значение | Значимост |
|---|---|---|
| Модел | LENOVO LEGION T5 26/90UY0079RM | Идентификация на продукта |
| Процесор | Intel Core i7 | Осигурява бързината и мощността за плавно изпълнение на игри и приложения |
| Графичен ускорител | AMD Radeon RX 6700 XT | Предлага висококачествена графика и плавен геймплей |
| Памет | 16GB RAM, 512GB SSD | Осигурява бърз достъп до данните и безпроблемно мултитаскинг |
LENOVO LEGION T5 26/90UY0079RM е идеален за гейминг на високо ниво, стрийминг на игри, обработка на мултимедия и изпълнение на сложни задачи с лекота.
Въпрос: Каква е гаранцията на LENOVO LEGION T5 26/90UY0079RM?
Отговор: Продуктът е с 2-годишна гаранция за безпроблемно използване на компютъра.
С LENOVO LEGION T5 26/90UY0079RM ще се насладите на невероятен гейминг опит с висока производителност, качествена графика и плавен геймплей - идеалният компютър за всеки страстен геймър.