| Тип на продукта | Цветен лазерен мултифункционален принтер |
| Производител | HP |
| Функции | Print, Copy, Scan |
| Резолюция на принтера | Up to 600 x 600 dpi |
| Скорост печат цветно | Up to 4 ppm (A4); FPOT: As fast as 25.3 sec (A4, ready) |
| Скорост печат черно | Up to 18 ppm (A4); FPOT: As fast as 12.4 sec (A4, ready) |
| Скенер тип | Flatbed; Contact Image Sensor (CIS) |
| Резолюция на скенера | Up to 600 x 600 dpi |
| Скорост копиране цветно | Up to 4 cpm (A4) |
| Скорост копиране черно | Up to 18 cpm (A4) |
| Медия размер | Tray1: A4, A5, A6, B5 (JIS), Oficio 216 x 340; Media sizes, custom: 76 x 148.5 to 216 x 356 mm |
| Медия тип | Plain, Light, Heavy, Extra Heavy, Colored, Preprinted, Recycle, Labels, Bond, Glossy |
| Медия плътност | 60 to 220 g/m2 |
| Капацитет за хартия вход | 150-sheet input tray |
| Капацитет за хартия изход | 50-sheet output bin |
| Дуплекс | Manual (driver support provided) |
| Памет | 128 MB (Maximum Memory is 128 MB (Not Extended)) |
| Интерфейс | Hi-speed USB 2.0 port |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b/g/n; Mobile printing: Apple AirPrint, Mobile Apps, Google Cloud Print, Wi-Fi Direct Printing, Mopria Certified |
| Работен цикъл | Up to 20 000 pages (monthly, A4); Recommended monthly page volume: 100 to 500 pages |
| Консумативи | HP 117A Original Laser Toner Cartridges (~1000 black/~700 pages color) W2070A/W2071A/W2072A/W2073A |
| Цвят | White-Grey |
| Гаранционен срок (месеци) | 12 |
| Име на продукта: | Мултифункционален принтер Hp Color Laser Mfp 178nw 4ZB96A |
| Модел: | 178nw 4ZB96A |
| Технология: | Цветен лазерен |
| Функции: | Принтер, скенер, копир, Wi-Fi |
Има ли приложения за мултифункционалния принтер Hp Color Laser Mfp 178nw 4ZB96A? Да, този принтер е идеален за офиси, домашни потребители и студенти, които искат качествени цветни изображения и документи.
С мултифункционалния принтер Hp Color Laser Mfp 178nw 4ZB96A ще получите високо качество на цветните документи, което ще внесе професионалност във всяка ваша задача. Неговите удобства и функции го правят перфектния избор за всеки, който цени ефективност и надеждност.