| Тип на продукта | Лазерен мултифункционален принтер |
| Производител | XEROX |
| Функции | Print, Copy, Scan |
| Автоматично подаване | 50 sheets ADF (75g/m2, 105 x 148 mm to 216 x 356 mm) |
| Резолюция на принтера | 600 x 600 dpi, 1200 Image Quality |
| Скорост печат черно | Up to 36 ppm B&W (Letter), 34 ppm B&W (A4); FPOT: As fast as 6.2 seconds |
| Скенер тип | Flatbed, ADF |
| Резолюция на скенера | B&W and color scanning up to 1200 x 1200 dpi B&W, 600 x 600 dpi color |
| Скорост копиране черно | Up to 36 ppm B&W (Letter), 34 ppm B&W (A4); FCOT: As fast as 9.3 seconds |
| Факс | MH/MR/MMR/JBIG Compression, Auto Answer, Auto Redial, Auto Reduction, Broadcast Send, Junk Fax Filter, Fax Address Book, Fax Forward to Fax, Fax Forward to PC |
| Медия размер | A4 |
| Медия тип | Plain Paper, Light Paper, Heavy Paper, Card Stock, Labels (Paper Labels), Envelope, Colored Paper, Letterhead, Preprinted, Bond, Glossy, Rough/Cotton, Recycled |
| Медия плътност | Main Input: 60 - 105 g/m2; Manual Feed Slot: 60 - 200 g/m2 |
| Капацитет за хартия вход | Tray (Main tray): 250 sheets (75g/m2, 98 x 148 mm to 216 x 356 mm), Tray (Manual feed slot): 1 sheets (75g/m2, 98 x 148 mm to 216 x 356 mm) |
| Капацитет за хартия изход | 150 sheets (75g/m2) |
| Дуплекс | yes |
| Памет | 512 MB |
| Интерфейс | Hi-Speed Certified (Type B), High-Speed USB 2.0 |
| Wi-Fi | Wireless 802.11b/g/n; Mobile printing: Apple AirPrint, Chromebook, Mopria Print Service, Wi-Fi Direct (optional: Xerox Workflow Central) |
| Работен цикъл | 30 000 ppm max; Recommended monthly page volume: Up to 2 500 pages |
| Консумативи | High-Capacity Toner Cartridge: 3,000 pages 006R04403; Extra High-Capacity Toner Cartridge: 6,000 sheets 006R04404; Imaging Kit: 12,000 pages 013R00691 |
| Цвят | White-Blue |
| Гаранционен срок (месеци) | 12 |
| Параметър | Значение | Значение за клиента |
|---|---|---|
| Print/copy/scan/fax | Да | Всички необходими функционалности в едно устройство |
| Скорост | 34 страници в минута | Бързо производство на документи |
Мултифункционалният принтер Xerox B235v Dni Print/copy/scan/fax 34 Ppm B235V_DNI е подходящ за домашна употреба и офиси със среден обем на работа. С неговите разнообразни функционалности, той ще ви помогне да изпълните всякакви задачи бързо и ефективно.
1. Чрез Xerox B235v Dni мога ли да изпращам факсове? Да, принтерът включва и функция за изпращане на факсове. 2. Каква е скоростта на принтера Xerox B235v Dni? Той може да печата със скорост от 34 страници в минута. 3. Лесно ли е да се сканират документи с този принтер? Да, устройството предоставя сканиране като една от възможностите си.
С Xerox B235v Dni Print/copy/scan/fax 34 Ppm B235V_DNI ще получите надеждно и удобно мултифункционално устройство, което ще улесни ежедневната ви работа. Не изпускайте възможността да бъдете по-продуктивни и организирани с този принтер!