| Тип на продукта | Памет за настолен компютър |
| Производител | A-DATA |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Форм фактор | 262-pin SODIMM |
| Памет | 16 GB (1x16 GB) |
| Технология на паметта | DDR5 |
| Честота на паметта | 4 800 MHz |
| Допълнителна информация | БЪДЕЩЕТО НА DRAM ПАМЕТТА Е ТУК |
| Гаранционен срок (месеци) | 96 |
| Description AD5S480016G-S | |
|---|---|
| Type | DDR5 |
| Capacity | 16 GB |
| Form factor | 262-pin SODIMM |
| Speed | 4 800 MHz |
| Warranty | 96 Months |