| Производител | LENOVO |
| Тип на продукта | Лаптоп |
| Тип система | Notebook |
| Серия/Версия | ThinkPad Yoga 11e |
| Чипсет | N4120 |
| Процесор | Intel Celeron N4120 |
| Процесор - брой ядра | 4 |
| Вътрешна тактова честота | 1.10 - 2.60 GHz |
| Кеш памет (L2/L3) | 4M |
| Памет | 4 GB |
| Технология на паметта | DDR4 2400 MHz |
| Общ брой слотове за памет | няма |
| Твърд диск/вградена памет | 128 |
| Графична карта | Intel UHD Graphics 600 |
| Екран диагонал | 11,6'' |
| Технология на екрана | IPS Panel |
| Екран резолюция | 1366x768 |
| Оптично устройство | не |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 ac/b/g/n |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| HDMI | 1 x HDMI 1.4 |
| Web камера | да |
| Батерия | литиево-полимерна батерия, 42 Wh |
| Брой клетки в батерията | 3-клетъчна |
| Цвят | Black |
| Размери | 30.0 x 21.0 x 2.25 cм |
| Операционна система, софтуер | Windows 10 Pro 64 Education |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 |
| Тегло | 1,54 кг |
| Description 20LNS1TL00 | |
|---|---|
| Screen size | 11.60 '' |
| Screen type | HD,WVA, Touch,LED |
| Screen resolution | 1366 x 768 |
| Memory size | 4 GB |
| Memory type | DDR4 2400MHz Onboard |
| Cpu model | Intel Celeron N4120 Processor (4MB Cache, Burst Frequency up to 2.60GHz) |
| Hdd | No HDD |
| Ssd | 128 GB |
| Disk specifications | SSD:Solid State Drive, M.2 2242, PCIe-NVMe |
| Camera | 720p HD Camera with Microphone |
| Os | Windows 10 Pro 64 Education |
| Bluetooth | Bluetooth Version 5.0 |
| Wi-fi | Intel Wireless-AC 9260 2x2 AC |
| Battery | 3 Cell Li-Ion Battery, 42Wh |
| Warranty | 36 months hardware, 12 months battery |
Лаптоп Lenovo ThinkPad Yoga 11e представлява идеалното съчетание между компактност и мощност. Снабден с тъчскрийн функция, този ултрапортативен лаптоп ще ви осигури гъвкавост и удобство при работа.
| Име | Стойност | Значимост |
|---|---|---|
| Марка | Lenovo ThinkPad | Известна и надеждна марка в света на техниката |
| Модел | Yoga 11e | Серия, която се отличава с високо качество и издръжливост |
| Размер на екрана | 11.6' | Идеалният баланс между портативност и удобство при гледане |
| Тъчскрийн | Да | Позволява по-интуитивна навигация и удобство при ползване |
Приложенията на Лаптоп Lenovo ThinkPad Yoga 11e са разнообразни, включително образование, бизнес и ежедневни задачи, благодарение на своята портативност и гъвкавост.
В: Лаптоп Lenovo ThinkPad Yoga 11e има ли достатъчно производителност?
О: Да, с мощния си процесор и оперативна памет, този лаптоп осигурява плавно изпълнение на задачи.
В: Може ли да се използва в режим на таблет?
О: Да, благодарение на своята дизайн и тъчскрийн функция, Лаптоп Lenovo ThinkPad Yoga 11e може да се използва като таблет.
Със своята компактност, мощност и тъчскрийн функция, Лаптоп Lenovo ThinkPad Yoga 11e е идеалният партньор за работа и забавление, осигурявайки ви удобство и производителност всеки ден.