| Производител | LENOVO |
| Тип на продукта | Лаптоп |
| Операционна система, софтуер | Windows® 11 Home, English |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
| Description 83DK000SBM | |
|---|---|
| Screen size | 14 '' |
| Screen resolution | 1920 x 1200 |
| Memory size | 16 GB |
| Memory type | Memory:16GB Soldered LPDDR5x-6400; Memory Slots:Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel; Max Memory:16GB soldered memory, not upgradable |
| Cpu model | AMD Ryzen™ 7 8840HS (8C / 16T, 3.3 / 5.1GHz, 8MB L2 / 16MB L3) |
| Graphics | Integrated AMD Radeon™ 780M Graphics |
| Ssd | 1 TB |
| Disk specifications | SSD:M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| Interface | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On; 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 3.1 and DisplayPort™ 1.4a; 1x USB-C® (USB4® 40Gbps), with USB PD 3.1 and DisplayPort™ 1.4a; 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x microSD card reader |
| Camera | FHD 1080p + IR with Privacy Shutter |
| Os | Windows® 11 Home, English |
| Audio | Stereo speakers, 2W x2, optimized with Dolby Atmos®, Smart Amplifier (AMP) |
| Bluetooth | BT5.3 |
| Wi-fi | Wi-Fi® 6E, 11ax 2x2 |
| Security | Firmware TPM 2.0;IR camera for Windows® Hello (facial recognition); Camera privacy shutter |
| Battery | Integrated 71Wh |
| Keyboard | Backlit;Language: ENG+BG |
| Dimensions | 317.72 x 222.13 x 16.64 mm |
| Weight | 1.49 kg |
| Other | Lenovo® Digital Pen |
| Warranty | 24 months hardware, 12 months battery |
Съчетанието от висококачествени технически параметри и иновативен дизайн прави Лаптоп Lenovo Yoga 7 идеалният избор за онези, които търсят перфектна работа и развлечения от едно устройство.
| Параметър | Значение | Значение от гледна точка на клиента |
|---|---|---|
| Процесор | Amd Ryzen 8840hs | Мощен процесор за бързи и плавни дейности при многозадачност |
| Дисплей | 14inch Wuxga Oled 400n Touch | Ярък OLED дисплей с висока резолюция и чувствителен на допир |
| RAM | 16gb Ddr5x | Голяма памет за плавно изпълнение на приложения и процеси |
| Съхранение | 1tb Pcie | Голям капацитет за съхранение на файлове и данни |
Приложенията на Лаптоп Lenovo Yoga 7 2in1 Amd Ryzen 8840hs 14inch Wuxga Oled 400n Touch 16gb Ddr5x 1tb Pcie W11h 2y Arctic Grey + Pen 83DK000SBM включват работа, развлечения, онлайн срещи и много други, като преобразяват вашия ден в по-продуктивен и удовлетворителен.
Въпрос: Лаптоп Lenovo Yoga 7 поддържа ли многозадачността?
Отговор: Да, благодарение на мощния процесор и голямата памет, Лаптоп Lenovo Yoga 7 е идеален за многозадачни дейности.
Защо купуват Лаптоп Lenovo Yoga 7 2in1 Amd Ryzen 8840hs 14inch Wuxga Oled 400n Touch 16gb Ddr5x 1tb Pcie W11h 2y Arctic Grey + Pen 83DK000SBM?
Купете Лаптоп Lenovo Yoga 7 и се насладете на бързина, производителност и удобство в едно устройство, което ще ви предложи невероятен опит при работа и развлечения!