| Производител | LENOVO |
| Тип на продукта | Лаптоп |
| Серия/Версия | Lenovo V |
| Чипсет | Intel SoC Platform |
| Процесор | Intel Core i5-13420H 3.40 GHz, 12 MB cache |
| Памет | 8GB 3200MHz on board |
| Технология на паметта | DDR4 |
| Общ брой слотове за памет | up to 16 GB, 1 SO-DIMM slot |
| Твърд диск/вградена памет | 512GB M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Екран диагонал | 15,6'' |
| Екран резолюция | 1920x1080 |
| Wi-Fi | WLAN 11ac 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| USB портове | 1 USB 2.0, 1 USB 3.2 Gen 1, 1 USB-C 3.2 Gen 1 (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort 1.2) |
| HDMI | HDMI |
| Батерия | Integrated 38Wh |
| Характеристики за сигурност | Firmware TPM 2.0 Enabled, Kensington Nano Security Slot |
| Цвят | Черен |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 |
| Допълнителна информация | ВАШИЯ ВЕРЕН ПОМОЩНИК ПРИ ИЗПЪЛНЕНИЕТО НА ЕЖЕДНЕВНИТЕ ВИ ЗАДАЧИ |
| Тегло | 1,67 кг |
Купете Лаптоп Lenovo V15 G4 Intel Core i5-13420H за бърза и ефективна работа! Снабден с мощен процесор и голям SSD диск, този лаптоп е идеален за всеки, който цени бързината и производителността.
| Процесор: | Intel Core i5-13420H (up to 4.6GHz, 12MB) | Мощният процесор осигурява бързина и гладко изпълнение на задачите. |
| RAM: | 8GB DDR4 3200MHz | Гарантира плавна работа на множество приложения едновременно. |
| Диск: | 512GB SSD | Бърз достъп до съхранените данни и по-бързо зареждане на системата. |
| Дисплей: | 15.6' FHD (1920x1080) IPS, AG | Ясен и детайлен дисплей за комфортно гледане на съдържанието. |
| Графика: | Intel UHD Graphics | Подходяща за повседневни задачи и развлекателни цели. |
| Камера: | HD 720p | Качествена камера за онлайн срещи и разговори с близки. |
| ОС: | DOS | Свобода да инсталирате предпочитаната си операционна система. |
Лаптоп Lenovo V15 G4 Intel Core i5-13420H е идеален за офисна работа, обработка на мултимедийни съдържания и онлайн общуване.
1. Лаптоп Lenovo V15 G4 Intel Core i5-13420H поддържа ли игри?
Да, с мощния си процесор и графика можете да играете много игри с високи изисквания.
2. Колко време е необходимо за стартиране на лаптопа?
Благодарение на бързия SSD диск, Лаптоп Lenovo V15 G4 Intel Core i5-13420H се стартира бързо, за няколко секунди.
3. Мога ли да разширя капацитета на диска?
Да, Лаптоп Lenovo V15 G4 Intel Core i5-13420H има слот за добавяне на още диск за повече съхранение.
Със своя мощен процесор, бърз SSD и кристално ясен дисплей, Лаптоп Lenovo V15 G4 Intel Core i5-13420H е идеалният избор за всеки, който цени бързината и качеството на работата си.