| Производител | LENOVO |
| Тип на продукта | Лаптоп |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
| Description 82SC0078BM | |
|---|---|
| Screen size | 16 '' |
| Screen type | WUXGA /IPS 350nits Anti-glare, 100% sRGB, 165Hz, FreeSync |
| Screen resolution | 1920x1200 |
| Memory size | 16 GB |
| Memory type | Memory:1x 16GB SO-DIMM DDR5-4800; Memory Slots:Two DDR5 SO-DIMM slots, dual-channel capable; Max Memory:Up to 16GB DDR5-4800 offering |
| Cpu model | AMD Ryzen 7 6800H (8C / 16T, 3.2 / 4.7GHz, 4MB L2 / 16MB L3) |
| Graphics | NVIDIA GeForce RTX 3050 4GB GDDR6, Boost Clock 1740MHz, TGP 85W |
| Hdd | No HDD |
| Ssd | 512 GB |
| Disk specifications | SSD:M.2 2280 PCIe 3.0x4 NVMe |
| Interface | 2x USB 3.2 Gen 1; 1x USB-C 3.2 Gen 2 (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort 1.4); 1x HDMI 2.0; 1x Ethernet (RJ-45); 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x Power connector |
| Camera | FHD 1080p with Privacy Shutter |
| Os | N/A |
| Audio | Stereo speakers, 2W x2, Nahimic Audio |
| Bluetooth | BT5.1 |
| Lan | 100/1000M (RJ-45) |
| Wi-fi | Wi-Fi 6, 11ax 2x2 |
| Battery | Integrated 71Wh |
| Keyboard | Language: ENG+BG |
| Dimensions | 359.6 x 277.8 x 20.9 mm |
| Weight | 2.50 kg |
| Warranty | 24 months hardware, 12 months battery |
Поръчайте онлайн сега с експресна безплатна доставка до вашия дом или офис, с възможност за покупка на лизинг. Предложението за Лаптоп Lenovo Gaming 3 е валидно за цялата страна.