| Производител | HP |
| Тип на продукта | Лаптоп |
| Серия/Версия | Omen |
| Чипсет | Intel HM770 |
| Процесор | Intel Core i7-14700HX 3.90 GHz, 33 MB cache |
| Памет | 16GB 5600MHz (2x8GB) |
| Технология на паметта | DDR5 |
| Твърд диск/вградена памет | 2000GB PCIe Gen4 NVMe Performance M.2 |
| Екран диагонал | 16,0'' |
| Екран резолюция | 1920x1200 |
| Wi-Fi | Intel Wi-Fi 7 BE200 (2x2) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| USB портове | 1 USB Type-A, 1 USB Type-A (HP Sleep and Charge) |
| HDMI | HDMI |
| Батерия | 6-cell 97 Wh Li-ion polymer battery, 200 W Power Smart Adapter |
| Цвят | Черен |
| Операционна система, софтуер | Free DOS |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
| Допълнителна информация | ИГРАЙТЕ БЕЗ КОМПРОМИСИ |
| Тегло | 2,18 кг |
Събудете сетивата си с Лаптоп HP Omen 16-u1023nn Shadow Black, който представя безупречна графика, мощен процесор и голям капацитет на съхранение. Опитайте безпрецедентна производителност и стил с този луксозен лаптоп.
| Характеристика | Значение | Защо е Важно? |
|---|---|---|
| Процесор | Core i7-14700HX(2.1Ghz, up to 5.5GH/33MB/20C) | Мощният процесор осигурява бързина и ефективност за всички задачи, като гейминг, мултимедия и работа. |
| Дисплей | 16' WUXGA AG IPS 400nits 165Hz | Високо-разделителният IPS дисплей предлага ясни и ярки цветове, които правят визуалното изживяване невероятно плътно и живо. |
| Графична Карта | NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB | Мощната графична карта осигурява гладък гейминг и високи графични настройки за запомнящи се визуални ефекти. |
| Капацитет на Съхранение | 2TB PCIe SSD | Голямата памет позволява бързо зареждане на приложения и бърз достъп до големи файлове. |
Лаптоп HP Omen 16-u1023nn Shadow Black е идеален за геймъри, криейтивни професионалисти и всекидневни потребители, които се нуждаят от изключителна производителност и качествен дисплей за разнообразни задачи.
Не се компрометирайте с качеството и производителността - Лаптоп HP Omen 16-u1023nn Shadow Black ви предоставя мощност и стил, които ще ви впечатлят. Получете най-доброто от своя лаптоп с този модел!