| Производител | HP |
| Тип на продукта | Лаптоп |
| Серия/Версия | EliteBook 840 |
| Чипсет | Integrated with processor |
| Процесор | Intel Core i7-1360P 3.70 GHz, 18 MB cache |
| Памет | 32GB 5200MHz (2x16GB) |
| Технология на паметта | DDR5 |
| Общ брой слотове за памет | 2 SODIMM |
| Твърд диск/вградена памет | 1000GB PCIe OPAL2 |
| Екран диагонал | 14,0'' |
| Екран резолюция | 1920x1200 |
| Wi-Fi | Intel Wi-Fi 6E AX211 (2x2) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| USB портове | 2 USB Type-A (1 charging) |
| HDMI | HDMI |
| Батерия | HP Long Life 3-cell, 51 Wh Li-ion |
| Цвят | Сребрист |
| Операционна система, софтуер | Windows 11 Pro |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 |
| Допълнителна информация | МОЩНОСТ, НАДЕЖДНОСТ И УЛТРА ПРЕНОСИМОСТ |
| Тегло | 1,36 кг |
С мощният си процесор Core i7-1360P и впечатляващите 32GB RAM, този лаптоп ще ви осигури ненадминато изпълнение при всяка задача. Насладете се на ярък и детайлен екран, бързина на WiFi 6E и множество други иновативни функции, които ще ви дадат увереност и продуктивност в работата ви.
С HP EliteBook 840 G10 ще получите комбинация от изключителна мощност, сигурност и удобство, която ще ви помогне да постигнете върхови резултати в работата ви. Не се колебайте - този лаптоп е перфектният избор за всеки професионалист!