| Производител | HP |
| Тип на продукта | Лаптоп |
| Серия/Версия | EliteBook 860 |
| Чипсет | Chipset is integrated with processor |
| Процесор | Intel Core i7-1355U 3.70 GHz, 12 MB cache |
| Памет | 32GB 5200MHz (2x16GB) |
| Технология на паметта | DDR5 |
| Общ брой слотове за памет | up to 64GB, 2 SODIMM |
| Твърд диск/вградена памет | 1000GB SED OPAL2 |
| Екран диагонал | 16,0'' |
| Екран резолюция | 2880x1800 |
| Wi-Fi | Intel Wi-Fi 6E AX211 (2x2) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| USB портове | 2 USB 3.2 Gen 1 |
| HDMI | HDMI |
| Батерия | HP Long Life 6-cell, 76 Wh Li-ion |
| Характеристики за сигурност | Nano Security Lock Slot |
| Цвят | Сребрист |
| Операционна система, софтуер | Windows 11 Pro |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 |
| Допълнителна информация | МОЩНОСТ, КОМПАКТНИ РАЗМЕРИ И ЯРЪК ЕКРАН С ТОЧНИ ЦВЕТОВЕ |
| Тегло | 1,73 кг |
Грабнете невероятната възможност да притежавате Лаптоп HP EliteBook 860 G10 с изключителни технически параметри и модерен дизайн!
| Спецификация | Значение | Защо е важно? |
|---|---|---|
| Процесор | Core i7-1355U | Мощен процесор за бърза обработка на данни и гладко изпълнение на програми. |
| Оперативна памет | 32GB 5200Mhz 2DIMM | Голям капацитет на RAM за многозадачност и плавна работа при използване на различни приложения. |
| Дисплей | 16' OLED BV 400nits | Ярък и ясен дисплей, подходящ за графични дейности и различни визуални приложения. |
| Съхранение на данни | 1TB PCIe SSD SED OPAL2 | Бърз достъп до файлове и голям капацитет за съхранение на големи обеми данни. |
| Операционна система | Win 11 Pro | Актуална операционна система за сигурност и съвместимост с последните софтуерни приложения. |
Лаптоп HP EliteBook 860 G10 е идеален за бизнес потребители, студенти или професионалисти, които изискват високо качество и производителност от своето устройство.
Въпрос: Какви са размерите на дисплея на Лаптоп HP EliteBook 860 G10?
Отговор: Дисплеят е 16 инча OLED BV с яркост 400 nits.
Въпрос: Има ли вграден четец на пръстов отпечатък?
Отговор: Да, Лаптоп HP EliteBook 860 G10 разполага с функционален вграден четец на пръстов отпечатък.
С Лаптоп HP EliteBook 860 G10 ще се насладите на безупречна производителност, луксозен дизайн и надеждност за вашите задачи - идеален партньор за вашето ежедневие!