| Производител | DELL |
| Тип на продукта | Лаптоп |
| Серия/Версия | Vostro 3530 |
| Чипсет | Integrated with the processor |
| Процесор | Intel Core i5-1334U 3.40 GHz, 12 MB cache |
| Памет | 16GB 2666MHz (2x8GB) |
| Технология на паметта | DDR4 |
| Общ брой слотове за памет | 2x SODIMM slots; up to 16GB per slot |
| Твърд диск/вградена памет | 512GB M.2 PCIe NVMe |
| Екран диагонал | 15,6'' |
| Тип на екрана | Anti-Glare |
| Екран резолюция | 1920x1080 |
| Wi-Fi | Realtek Wi-Fi 5 RTL8821CE, 1x1, 802.11ac, MU-MIMO |
| Bluetooth | Bluetooth |
| USB портове | 1 USB 3.2 Gen 1, 1 USB 2.0, 1 USB 3.2 Gen 1 Type-C port |
| HDMI | HDMI |
| Батерия | 3-Cell Battery, 41WHr (Integrated); 65 Watt AC Adapter |
| Характеристики за сигурност | 1 wedge-shaped lock slot, Trusted Platform Module TPM 2.0 |
| Цвят | Черен |
| Операционна система, софтуер | Linux |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 |
| Допълнителна информация | БЪРЗ, ЕФЕКТИВЕН И УДОБЕН РАБОТЕН ПРОЦЕС |
| Тегло | 1,90 кг |