| Производител | DELL |
| Тип на продукта | Лаптоп |
| Серия/Версия | Vostro 3520 |
| Чипсет | Intel Alder Lake |
| Процесор | Intel Core i3-1215U 3.30 GHz, 10 MB cache |
| Памет | 8GB 2666MHz (1x8GB) |
| Технология на паметта | DDR4 |
| Общ брой слотове за памет | up to 16GB, Two SODIMM |
| Твърд диск/вградена памет | 256GB M.2 PCIe NVMe |
| Екран диагонал | 15,6'' |
| Екран резолюция | 1920x1080 |
| Wi-Fi | 802.11ac 1x1 WiFi |
| Bluetooth | Bluetooth |
| USB портове | 1 USB 3.2 Gen 1, 1 USB 2.0 |
| HDMI | HDMI |
| Батерия | 3-Cell Battery, 41WHr (Integrated), 65 Watt AC Adapter |
| Характеристики за сигурност | One wedge-shaped lock slot |
| Цвят | Черен |
| Операционна система, софтуер | Windows 11 Pro |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 |
| Допълнителна информация | РАБОТЕТЕ УДОБНО, БЪРЗО И ЕФЕКТИВНО |
| Тегло | 1,90 кг |
Супер бърз и надежден лаптоп с висока резолюция и мощен процесор за геймъри и професионалисти.
| Процесор: | Intel Core i3-1215U (10 MB Cache up to 4.40 GHz) |
| Размер на екрана: | 15.6' FHD (1920x1080) AG 120Hz WVA 250nits |
| RAM: | 8GB, 1x8GB DDR4 |
| Складиране: | 256GB PCIe M.2 |
| Графика: | UHD Graphics |
| Камера: | HD Cam and Mic |
| ОС: | Win 11 Pro |
Лаптоп Dell Vostro 3520 е идеален за гейминг, високопроизводителни задачи и офис приложения.
До колко часа е живота на батерията на Лаптоп Dell Vostro 3520?
Батерията издържа до 8 часа при нормална употреба на продукта.
Лаптоп Dell Vostro 3520 има ли вграден Wi-Fi?
Да, лаптопът има 802.11ac Wi-Fi за бърза връзка с интернет.
С мощен процесор и висококачествен дисплей, Лаптоп Dell Vostro 3520 ще ви осигури невероятно изживяване както при гейминг, така и при работа.