| Производител | DELL |
| Тип на продукта | Лаптоп |
| Серия/Версия | Latitude 5440 |
| Чипсет | Integrated in the processor |
| Процесор | Intel Core i5-1345U 3.50 GHz, 12 MB cache |
| Памет | 16GB 3200GHz (2x8GB) |
| Технология на паметта | DDR4 |
| Общ брой слотове за памет | up to 64GB, 2 SODIMM slots |
| Твърд диск/вградена памет | 512GB M.2 PCIe NVMe Class 35 |
| Екран диагонал | 14,0'' |
| Екран резолюция | 1920x1080 |
| Wi-Fi | Intel Wi-Fi 6E AX211, 2x2, 802.11ax |
| Bluetooth | Bluetooth |
| USB портове | 1 USB 3.2 Gen 1 with PowerShare, 1 USB 3.2 Gen 1 |
| HDMI | HDMI |
| Батерия | 3- cell, 54Wh Battery, Express Charge Capable, 65W AC adapter, USB Type-C, TCO Gen9 compliant |
| Характеристики за сигурност | One security-cable slot (wedge-shaped) |
| Цвят | Сив |
| Операционна система, софтуер | Windows 11 Pro |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 |
| Допълнителна информация | БЪДЕТЕ ПРОДУКТИВНИ, КЪДЕТО И ДА ВИ ОТВЕДЕ ДЕНЯ ВИ |
| Тегло | 1,39 кг |
Здравейте! Искате ли да работите безпроблемно и ефективно? Лаптоп DELL Latitude 5440 е решението! Неговите високи технически характеристики го правят идеален за вашите нужди.
| Марка | DELL |
|---|---|
| Модел | Latitude 5440 |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Операционна система | Windows 10 |
| RAM | 8GB |
| Харддиск | 256GB SSD |
Процесорът Intel Core i5 осигурява гладко и бързо функциониране, докато операционната система Windows 10 гарантира сигурност и удобство при работа.
Лаптоп DELL Latitude 5440 е идеален за бизнес и професионални нужди, офис приложения, интернет сърфиране, мултимедия и други.
Доставя ли Лаптоп DELL Latitude 5440 с инсталиран софтуер? Да, лаптопът идва с предварително инсталирана операционна система Windows 10 и основни програми за удобство на потребителя.
Колко тежи Лаптоп DELL Latitude 5440? Теглото на лаптопа е само 2.13 кг, което го прави много удобен за пренасяне и работа в движение.
С лаптоп DELL Latitude 5440 получавате надеждност, високи технически характеристики и удобство, които ще ви помогнат да работите по-ефективно и безпроблемно.