| Производител | DELL |
| Тип на продукта | Лаптоп |
| Серия/Версия | Latitude 7640 |
| Чипсет | Integrated in the processor |
| Процесор | Intel Core i5-1345U 3.50 GHz, 12 MB cache |
| Памет | 16GB 4800MHz onboard |
| Технология на паметта | LPDDR5 |
| Твърд диск/вградена памет | 512GB M.2 PCIe NVMe Class 35 |
| Екран диагонал | 16,0'' |
| Екран резолюция | 1920x1200 |
| Wi-Fi | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Bluetooth | Bluetooth |
| USB портове | 1 USB 3.2 Gen 1, 1 USB 3.2 Gen 1 with PowerShare |
| HDMI | HDMI |
| Батерия | 3-cell, 57 Wh, Express Charge Capable, Express Charge Boost Capable, 65W AC adapter, USB Type-C, TCO Gen9 compliant |
| Характеристики за сигурност | One wedge-shaped security lock slot |
| Цвят | Сив |
| Операционна система, софтуер | Ubuntu 22.04 LTS |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 |
| Допълнителна информация | БЕЗКОМПРОМИСНА КАРТИНА, ЗВУК И ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ |
| Тегло | 1,84 кг |
Насладете се на мощността на Intel Core i5-1345U vPro процесора, впечатляващата графика на Intel Iris Xe и бързия SSD диск. С 16 GB RAM и WiFi 6E вече няма какво да ви забавя в работата ви!
С мощния процесор, голямата памет и бързия SSD диск, Лаптоп Dell Latitude 7640 е идеалният избор за професионалисти, които изискват надеждност и бързина в работата си.