| Производител | DELL |
| Тип на продукта | Лаптоп |
| Серия/Версия | Precision 5690 |
| Чипсет | Intel MTL-H 45W |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 165H 1.40 GHz, 24 MB cache |
| Памет | 32GB 7467 MT/s |
| Технология на паметта | LPDDR5X |
| Общ брой слотове за памет | Integrated on system board |
| Твърд диск/вградена памет | 1 TB, M.2 2280, Gen 4 PCIe NVMe, Class 40 |
| Екран диагонал | 16,0'' |
| Тип на екрана | Anti-Glare |
| Екран резолюция | 1920x1200 |
| Wi-Fi | Intel Wi-Fi 7 BE200, 2x2, 802.11be, MU-MIMO |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| USB портове | USB 3.2 Gen 2 Type-C port with DisplayPort 1.4 Alt Mode |
| HDMI | HDMI 2.1 |
| Батерия | 6-cell 100Whr Lithium battery; 165W E5 Type C Power Adapter |
| Характеристики за сигурност | Wedge-shaped lock slot |
| Цвят | Сив |
| Операционна система, софтуер | Windows 11 Pro |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 |
| Допълнителна информация | МОЩНОСТТА, КОЯТО ВИ Е НЕОБХОДИМА, ЗА ДА ПОСТИГНЕТЕ ЦЕЛИТЕ СИ. |
| Тегло | 2,03 кг |