| Производител | DELL |
| Тип на продукта | Лаптоп |
| Процесор | Intel i7 |
| Памет | 16GB |
| Твърд диск/вградена памет | 512GB |
| Екран диагонал | 15,6'' |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 |
| Тегло | 3,00 кг |
Купете онлайн сега с експресна безплатна доставка до вашия дом или офис, с възможност за закупуване на изплащане. Предложението за Лаптоп Dell Mobile Precision Workstation 3561 15.6 FHD 16x9 е валидно за цялата страна.