| Производител | DELL |
| Тип система | Notebook |
| Серия/Версия | E5410 |
| Чипсет | Intel HM55 |
| Процесор | i5-M560 |
| Процесор - брой ядра | 2 |
| Вътрешна тактова честота | 2.66 GHz |
| Кеш памет (L2/L3) | 3 MB Intel® Smart Cache |
| Памет | 4GB |
| Технология на паметта | DDR3 |
| Общ брой слотове за памет | 2 |
| Максимално количество памет | 8GB |
| Твърд диск/вградена памет | 320GB |
| Графична карта | Intel GMA HD Graphics |
| Екран диагонал | 14,1'' |
| Тип на екрана | WXGA+ |
| Екран резолюция | 1440x900 |
| Оптично устройство | DVD-RW |
| Wi-Fi | a/g/n |
| Bluetooth | yes |
| Съвместими аудио стандарти | High Definition Audio Controller |
| Тип аудио изход | microphone, headset |
| Батерия | 30 minute minimum |
| Размери | 33.2 x 338 x 244 mm |
| Гаранционен срок (месеци) | 6 |
| Тегло | 2,60 кг |