| Производител | ASUS |
| Процесор | AMD Ryzen™ 3 3250U |
| Памет | 8 GB |
| Твърд диск/вградена памет | 256 GB |
| Екран диагонал | 15,6'' |
| Екран резолюция | 1920x1080 |
| Операционна система, софтуер | Free DOS |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
Лаптоп ASUS M515DA, AMD Ryzen™ 3 3250U, 15.6", Full HD, RAM 8GB, 256GB SSD, AMD Radeon™ Graphics, No OS, Transparent Silver
ПРОЦЕСОР
| Производител процесор | AMD |
| Тип процесор | Ryzen 3 |
| Модел процесор | 3250U |
| Архитектура | Zen 2 |
| Брой ядра | 2 |
| Номинална честота | 2.6 GHz |
| Turbo Boost честота | 3.5 GHz |
| Кеш | 4096 kB |
| Технология процесор | 14 нм |
| Вграден графичен процесор | AMD Radeon™ Graphics |
ДИСПЛЕЙ
| Диагонал дисплей | 15.6 inch |
| Формат дисплей | Full HD |
| Технология дисплей | IPS |
| Яркост | 250 нити |
| Покритие дисплей | Anti-Glare |
| Touchscreen | Не |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
ПАМЕТ
| Капацитет памет | 8 GB |
| Вид памет | DDR4 |
| Брой слотове | 1 |
| Вградена памет | 8192 MB |
ХАРД ДИСК
| Тип съхранение | SSD |
| Капацитет SSD | 256 GB |
| Интерфейс SSD | PCI Express M.2 |
ВИДЕО КАРТА
| Тип видео памет | Вградена |
| Видео чипсет | AMD Radeon |
МУЛТИМЕДИЯ
| Камера WEB | VGA |
| Аудио | Стерео говорители Микрофон |
| Audio technologies | Sonic Master |
СВЪРЗАНОСТ И ПОРТОВЕ
| Портове | 2 x USB 2.0 1 x HDMI 1 x Audio Out/Микрофон 1 x USB 3.2 Type C Gen 1 1 x USB 3.2 Type A Gen 1 |
| Безжична връзка | 802.11 ac |
| Версия Bluetooth | 4.1 |
SOFTWARE
| Oперационна система | EFI Shell |
ОБЩИ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Серия | ASUS Vivobook 15 |
| Цифрова клавиатура | Да |
| Тегло | 1.8 Kg |
| Размери (W x H x D) | 360 x 19.9 - 19.9 x 235 мм |
| Език клавиатура | Международна клавиатура |
| Сигурност | TPM (Trusted Platform Module) Security lock |
| Включени аксесоари | Адаптер 45W |
| Ключови характеристики | Камера web Светеща клавиатура Мултитъч пад Chiclet клавиатура Батерия 2 клетъчна - 37Wh |
| Цвят | Transparent Silver |