| Производител | ASUS |
| Тип на продукта | Лаптоп |
| Серия/Версия | Chromebook |
| Процесор | Intel Celeron N3350 1.10 GHz, 2 MB cache |
| Памет | 4GB on board |
| Технология на паметта | LPDDR4 |
| Твърд диск/вградена памет | 32GB |
| Екран диагонал | 11,6'' |
| Екран резолюция | 1366x768 |
| Wi-Fi | 802.11ac |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| USB портове | 1 USB 3.2 Gen 1 Type-A, 2 USB 3.2 Gen 1 Type-C support display / power delivery |
| Батерия | 38WHrs, 2S1P, 2-cell Li-ion, TYPE-C, 45W AC Adapter |
| Цвят | Grey |
| Операционна система, софтуер | Google Chrome |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 месеца |
| Допълнителна информация | УЛТРА КОМПАКТНИ РАЗМЕРИ И ОТЛИЧНА ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ |
| Тегло | 1,00 кг |
Лаптопът ASUS Chromebook е идеалният избор за онези, които търсят бързина, сигурност и перфектен дизайн.
| Характеристика | Значение | Значимост |
|---|---|---|
| ASUS | Chromebook | Лаптоп с марка ASUS и операционна система Chromebook |
Лаптоп ASUS Chromebook е идеален за използване у дома, на работа или за учебни цели благодарение на операционната му система.
Въпрос: Защо да избера Лаптоп ASUS Chromebook?
Отговор: Лаптопът ASUS Chromebook осигурява бързина, сигурност и отличен дизайн за перфектно изживяване.