| Производител | ASUS |
| Тип на продукта | Лаптоп |
| Серия/Версия | Gaming |
| Чипсет | Mobile Intel HM770 Express |
| Процесор | Intel Core i9-14900HX 4.10 GHz, 36 MB cache |
| Памет | 16GB 5600MHz (2x8GB) |
| Технология на паметта | DDR5 |
| Общ брой слотове за памет | up to 32GB, 2 SO-DIMM slots |
| Твърд диск/вградена памет | 1000GB PCIe 4.0 NVMe M.2 |
| Екран диагонал | 18,0'' |
| Екран резолюция | 2560x1600 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Triple band) 2*2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| USB портове | 1 USB 3.2 Gen 2 Type-C support DisplayPort / power delivery / G-SYNC, 2 USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| HDMI | HDMI |
| Батерия | 90WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion, 280W AC Adapter |
| Характеристики за сигурност | Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Цвят | Сив |
| Операционна система, софтуер | N/A |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
| Допълнителна информация | ВДИГНЕТЕ ГЕЙМИНГ ЛЕВЪЛА СИ И ПОМОГНЕТЕ НА ЕКИПА СИ |
| Тегло | 3,00 кг |