| Производител | ASUS |
| Тип на продукта | Лаптоп |
| Серия/Версия | Gaming |
| Чипсет | AMD |
| Процесор | AMD Ryzen 9 8940HS 4.00 GHz, 16 MB cache |
| Памет | 16GB 5600MHz (2x8GB) |
| Технология на паметта | DDR5 |
| Общ брой слотове за памет | up to 32GB, 2 SO-DIMM slots |
| Твърд диск/вградена памет | 512GB PCIe 4.0 NVMe M.2 |
| Екран диагонал | 15,6'' |
| Екран резолюция | 1920x1080 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| USB портове | 1 Type C USB 4 support DisplayPort, 1 USB 3.2 Gen 2 Type-C support DisplayPort, 2 USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| HDMI | HDMI |
| Батерия | 90WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion, 240W AC Adapter |
| Характеристики за сигурност | Kensington Security Slot, Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Цвят | Сив |
| Операционна система, софтуер | No OS |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
| Допълнителна информация | ВДИГНЕТЕ НИВОТО НА ИГРАТА СИ! |
| Тегло | 2,20 кг |
С Asus TUF A15 FA507UV-LP014 ще вземете невероятно качество на изображението благодарение на 15,6' FHD дисплей с 144Hz честота на опресняване. С мощния процесор AMD Ryzen 9 8940HS и графичната карта RTX 4060 8GB GDDR6 ще се насладите на бърза и безпроблемна работа дори с най-изискващите програми и игри.
| Процесор: | AMD Ryzen 9 8940HS | Мощен процесор за плавно изпълнение на задачи и игри. |
| Дисплей: | 15.6' FHD AG (1920x1080)144Hz | Висока резолюция и висока честота на опресняване за ясно и плавно изображение. |
| RAM: | 16GB DDR5 | Голям обем оперативна памет за мултитаск и бърза обработка на данни. |
| Графична карта: | RTX 4060 8GB GDDR6 | Мощна видеокарта за плавен гейминг и ресурсоемки програми. |
| Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) | Бърз и надежден безжичен интернет за безпроблемна работа в мрежата. |
| Клавиатура: | Backlit Chiclet Keyboard 1-Zone RGB | Вградена осветена клавиатура за комфортно използване и лесно писане в слабо осветени среди. |
Лаптоп Asus TUF A15 FA507UV-LP014 е идеален за гейминг, графичен дизайн, видео обработка и мултимедийни програми.
1. Лаптоп Asus TUF A15 FA507UV-LP014 идва с предварително инсталирана операционна система?
Не, Лаптоп Asus TUF A15 FA507UV-LP014 няма предварително инсталирана операционна система, което предоставя свобода на клиента да избере собствената си система.
2. Колко гаранция има Лаптоп Asus TUF A15 FA507UV-LP014?
Лаптоп Asus TUF A15 FA507UV-LP014 има 2-годишна гаранция за безпроблемна употреба и сигурност.
С мощния процесор AMD Ryzen 9 8940HS, високата разделителна способност на дисплея и мощната графична карта RTX 4060 8GB GDDR6, Лаптоп Asus TUF A15 FA507UV-LP014 е перфектният избор за заядливи потребители, които търсят бърз и надежден лаптоп за игри и професионални приложения.