| Производител | ASUS |
| Тип на продукта | Лаптоп |
| Серия/Версия | Zephyrus Duo |
| Процесор | AMD Ryzen 9 7945HX 2.50 GHz, 64 MB cache |
| Памет | 32GB 4800MHz (2x16GB) |
| Технология на паметта | DDR5 |
| Общ брой слотове за памет | up to 64GB, 2 SO-DIMM slots |
| Твърд диск/вградена памет | 1000GB M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Екран диагонал | 16,0'' |
| Екран резолюция | 2560x1600 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E(802.11ax) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| USB портове | 1 USB 3.2 Gen 2 Type-C support DisplayPort / G-SYNC, 1 USB 3.2 Gen 2 Type-C support DisplayPort / power delivery / G-SYNC, 2 USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| HDMI | HDMI |
| Батерия | 90WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion, 330W AC Adapter |
| Цвят | Черен |
| Операционна система, софтуер | Windows 11 Pro |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
| Допълнителна информация | ИНОВАТИВЕН, МОЩЕН И УЛТРА КАЧЕСТВЕН 16 ИНЧОВ ЛАПТОП ОТ ASUS |
| Тегло | 2,67 кг |