| Производител | ASUS |
| Тип на продукта | Лаптоп |
| Серия/Версия | Zenbook |
| Процесор | AMD Ryzen 7 8840HS 3.30 GHz, 16 MB cache |
| Памет | 16GB on board |
| Технология на паметта | LPDDR5X |
| Твърд диск/вградена памет | 1000GB M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Екран диагонал | 14,0'' |
| Екран резолюция | 1920x1200 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| USB портове | 1 USB 3.2 Gen, 1 Type-A 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery, 1 USB 4.0 Gen 3 Type-C support display / power delivery |
| HDMI | HDMI |
| Батерия | 75WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion, 65W AC Adapter |
| Характеристики за сигурност | Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Цвят | Черен |
| Операционна система, софтуер | Windows 11 Home |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
| Допълнителна информация | ПОДОБРЕТЕ ВСЕКИ СВОИ ДЕН С ТОЗИ НЕВЕРОЯТЕН КОМПАКТЕН ЛАПТОП ОТ ASUS |
| Тегло | 1,20 кг |