| Производител | ASUS |
| Тип на продукта | Лаптоп |
| Серия/Версия | Vivobook |
| Процесор | Intel Core i3-1315U 3.30 GHz, 10 MB cache |
| Памет | 8GB on board |
| Технология на паметта | DDR4 |
| Общ брой слотове за памет | 1 SO-DIMM slot |
| Твърд диск/вградена памет | 512GB M.2 NVMe PCIe 3.0 |
| Екран диагонал | 15,6'' |
| Екран резолюция | 1920x1080 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 1*1 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| USB портове | 1 USB 2.0 Type-A, 1 USB 3.2 Gen 1 Type-C, 2 USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| HDMI | HDMI |
| Батерия | 42WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion, 45W AC Adapter |
| Характеристики за сигурност | Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Цвят | Син |
| Операционна система, софтуер | No OS |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
| Допълнителна информация | НАПРАВЕТЕ ВСИЧКИТЕ СИ ДНИ ПО-ПРИЯТНИ С VIVOBOOK 15! |
| Тегло | 1,70 кг |
Лаптоп Asus Vivobook X1504VA-NJ668, Intel I3-1315U, 15.6' FHD(1920x1080), 8GB, 512GB PCIEG3 SSD, No OS, Blue
| Процесор | Intel I3-1315U | Мощен процесор за бърза и ефективна работа. |
|---|---|---|
| Дисплей | 15.6' FHD(1920x1080) | Ясно и детайлно визуално изживяване за приятна гледка. |
| RAM | 8GB | Достатъчно памет за изпълнение на множество приложения едновременно. |
| Харддиск | 512GB PCIEG3 SSD | Бързо зареждане и по-голям капацитет за съхранение на данни. |
| ОС | No OS | Свобода за инсталиране на предпочитана операционна система. |
Лаптопът Asus Vivobook X1504VA-NJ668 е перфектен за домашна и офис употреба, за гледане на видео, работа с офис приложения и запазване на лични файлове.
1. Лаптоп Asus Vivobook X1504VA-NJ668 предлага ли дълготрайна работа на батерията?
Да, благодарение на ефективната технология на Asus, лаптопът осигурява продължително време на използване на батерията.
2. Има ли вградена уебкамера в Asus Vivobook X1504VA-NJ668?
Да, лаптопът разполага с висококачествена уебкамера за онлайн срещи и видео разговори.
С Asus Vivobook X1504VA-NJ668 получавате стилен лаптоп с висока производителност, който ще ви осигури бърз и надежден компютър за всякакви нужди.