| Производител | ASUS |
| Тип на продукта | Лаптоп |
| Серия/Версия | Vivobook |
| Процесор | AMD Ryzen 5 7520U 2.80 GHz, 4 MB cache |
| Памет | 16GB on board |
| Технология на паметта | LPDDR5 |
| Твърд диск/вградена памет | 512GB M.2 NVMe PCIe 3.0 |
| Екран диагонал | 15,6'' |
| Екран резолюция | 1920x1080 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 1*1 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| USB портове | 1 USB 2.0 Type-A, 1 USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1 USB 3.2 Gen 1 Type-C |
| HDMI | HDMI |
| Батерия | 42WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion, 45W AC Adapter |
| Характеристики за сигурност | Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Цвят | Green Grey |
| Операционна система, софтуер | No OS |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
| Допълнителна информация | УЛТРА КОМПАКТНОСТ И СТРАХОТНА ПРОДУКТИВНОСТ |
| Тегло | 1,63 кг |