| Производител | ASUS |
| Тип на продукта | Лаптоп |
| Серия/Версия | Zenbook |
| Процесор | Intel Core i9-12900H 3.80 GHz, 24 MB cache |
| Памет | 32GB on board |
| Технология на паметта | LPDDR5 |
| Общ брой слотове за памет | Not Available |
| Твърд диск/вградена памет | 2000GB M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Екран диагонал | 16,0'' |
| Тип на екрана | Touch Screen |
| Екран резолюция | 3840x2400 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6(802.11ax) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| USB портове | 1 USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| HDMI | HDMI |
| Батерия | 96WHrs, 3S2P, 6-cell Li-ion, 240W AC Adapter |
| Цвят | Черен |
| Операционна система, софтуер | Windows 11 Pro |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
| Допълнителна информация | РАЗГЪРНЕТЕ ПОТЕНЦИАЛА СИ НА ТВОРЕЦ ДО ЕДНО НЕВИЖДАНО ДОСЕГА НИВО |
| Тегло | 2,40 кг |
Насладете се на невероятно бързо и мощно изпълнение с Лаптоп Asus Zenbook Pro 16X OLED UX7602ZM-OLED-ME951X с Intel i9-12900H, GeForce RTX 3060, LPDDR5 32GB RAM и 2TB SSD за безкомпромисна работа и забавление.
| Процесор: | Intel i9-12900H 2.5 GHz (8-ядрен/20-нишка, 24MB кеш, до 5.0 GHz) | Високопроизводителен процесор за бърза обработка на данни и многозадачност. |
| Дисплей: | 16' 4K (3840 x 2400) OLED Touch, 16:10 aspect ratio | Изглеждайте впечатляващо с живи цветове и висока резолюция на екрана за удоволствие при гледане и работа. |
| RAM: | LPDDR5 32GB | Гарантира плавна и ефективна работа дори с най-изискващите приложения и игри. |
| Съхранение: | 2TB SSD | Бърз достъп до файлове и голям капацитет за съхранение на данни и мултимедия. |
| Графика: | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB | Потопете се в реалистични графики и изключително плавно изглеждащи игри. |
| ОС: | Windows 11 Pro | Модерна операционна система с най-нови функции и подобрена сигурност за навигация и производителност. |
Лаптоп Asus Zenbook Pro 16X OLED UX7602ZM-OLED-ME951X е идеален за професионалисти, които се нуждаят от мощен инструмент за графичен дизайн, видео редактиране и игри висок клас.
С мощния процесор, висококачествения OLED дисплей и видео карта GeForce RTX 3060, Лаптоп Asus Zenbook Pro 16X ви осигурява несравнимо мощност и визуално изживяване за професионални и развлекателни цели.