| Производител | APPLE |
| Тип на продукта | Лаптоп |
| Серия/Версия | Macbook Air |
| Чипсет | Apple M3 chip |
| Процесор | Apple M3 (8 Core) 4.05 GHz, 10C GPU |
| Памет | 8GB unified memory |
| Технология на паметта | LPDDR4X |
| Твърд диск/вградена памет | 256GB |
| Екран диагонал | 15,3'' |
| Екран резолюция | 2880x1864 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Батерия | 66.5-watt-hour lithium-polymer battery, Up to 18 hours Apple TV app movie playback, Up to 15 hours wireless web, 35W Dual USB-C Port Compact Power Adapter, USB-C to MagSafe 3 Cable |
| Цвят | Сребрист |
| Операционна система, софтуер | macOS |
| Гаранционен срок (месеци) | 12 |
| Допълнителна информация | ПРОЕКТИРАН ДА БЪДЕ С ВАС НАВСЯКЪДЕ И ДА ВИ ОСИГУРИ НЕВИЖДАНА МОЩНОСТ |
| Тегло | 1,51 кг |
| Процесор | M3 | Изключително важен за бързото изпълнение на задачите и мултимедийните приложения. |
| GPU | 10C | Подобрява визуалното изживяване при гейминг и гледане на видео. |
| RAM | 8GB | Осигурява плавно изпълнение на множество процеси и приложения. |
| Диск | 256GB-ZEE | Позволява съхранение на голямо количество данни и файлове. |
Има ли вградена камера в Лаптоп Apple MacBook Air 15.3 SILVER/M3/10C GPU/8GB/256GB-ZEE?
Да, този модел разполага с вградена камера, идеална за видео разговори и конферентни разговори.
Каква е животът на батерията на Лаптоп Apple MacBook Air 15.3 SILVER/M3/10C GPU/8GB/256GB-ZEE?
Батерията на този лаптоп издържа до 12 часа, което го прави перфектен за дълги работни сесии или пътувания без зарядно устройство.
Със своя мощен хардуер и стилен дизайн, Лаптоп Apple MacBook Air 15.3 SILVER/M3/10C GPU/8GB/256GB-ZEE е перфектният избор за онези, които искат да се насладят на невероятно бързо и надеждно изпълнение при работа или забавление.