| Производител | ACER |
| Тип на продукта | Лаптоп |
| Серия/Версия | Travelmate |
| Процесор | Intel Core i5-1335U 3.40 GHz, 12 MB cache |
| Памет | 16GB 3200MHz (1x16GB) |
| Технология на паметта | DDR4 |
| Общ брой слотове за памет | up to 64GB, 2 soDIMM modules |
| Твърд диск/вградена памет | 512GB PCIe NVMe |
| Екран диагонал | 14,0'' |
| Тип на екрана | Anti-Glare |
| Екран резолюция | 1920x1200 |
| Wi-Fi | Intel Wireless Wi-Fi 6E AX211 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| USB портове | 1 USB Type-C, 1 USB 3.2 Gen 1, 1 USB 3.2 Gen 1 featuring power off USB charging |
| HDMI | HDMI |
| Батерия | 50 Wh 3-cell Li-ion battery, 3-pin 65 W AC adapter |
| Цвят | Сив |
| Операционна система, софтуер | Windows 11 Pro |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 |
| Допълнителна информация | НАЙ-ИЗГОДНИЯТ ЛАПТОП ЗА МАЛКИЯ БИЗНЕС |
| Тегло | 1,61 кг |