| Производител | ACER |
| Процесор | Intel Celeron N4000 |
| Процесор - брой ядра | 2 |
| Памет | 4 GB |
| Максимално количество памет | 64 GB |
| Екран диагонал | 14,0'' |
| Екран резолюция | 1920x1080 |
| Цвят | Черен |
| Операционна система, софтуер | Windows 10 Home |
| Гаранционен срок (месеци) | 12 |
| Допълнителна информация | Демо продукт с леки козметични забележки по корпуса. |
Acer Aspire 1 A114-32-C1YA, 14" Full HD, Intel Celeron N4000, 4GB DDR4, 64GB eMMC, Office 365 Personal, Windows 10 Home nx.gvzaa.003 ,QWERTY клавиатура без кирилица
Ремаркетиран продукт с леки козметични забележки по корпуса
С подробния лаптоп Acer Aspire 1 A114-32-C1YA (демо) вие получавате перфектното съчетание от стил, удобство и производителност. Този компактен и лек лаптоп е перфектен както за работа, така и за забавление.
| Модел | Acer Aspire 1 A114-32-C1YA (демо) |
|---|---|
| Процесор | Intel Celeron N4000 |
| RAM | 4GB DDR4 |
| Дисплей | 14 инча HD |
| Операционна система | Windows 10 Home |
Процесорът Intel Celeron N4000 осигурява бързина и ефективност при работата, докато 4GB RAM паметта гарантира плавно изпълнение на задачите. 14-инчовият HD дисплей предлага ярки и живи цветове за по-добър опит за гледане.
Лаптоп Acer Aspire 1 A114-32-C1YA (демо) е идеален както за офис приложения, така и за забавление като гледане на филми и сериали, интернет сърфиране и социални мрежи. С него можете да бъдете продуктивни и да се забавлявате едновременно!
Въпрос: Acer Aspire 1 A114-32-C1YA (демо) има ли достатъчно място за съхранение на данни?
Отговор: Да, този лаптоп разполага с 64GB eMMC за съхранение на вашите файлове и приложения.
Въпрос: Каква е животът на батерията на Acer Aspire 1 A114-32-C1YA (демо)?
Отговор: Лаптопът предлага до 6 часа издръжливост на батерията, което го прави перфектен за работа в движение.
С Acer Aspire 1 A114-32-C1YA (демо) вие получавате надеждност, стил и производителност в един компактен пакет. Неговите технически характеристики и перфектния дизайн го правят най-добрият избор за вашите работни и забавни нужди!