| Тип на продукта | Мрежов суич |
| Производител | TENDA |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
| Description TEG5328P-24-410W | |
|---|---|
| Standarts | IEEE802.3、 IEEE802.3u、 IEEE802.3ab、 IEEE802.3z、 IEEE802.3x、 IEEE802.3af/at、 IEEE802.1p、IEEE802.1q、 IEEE802.1w、 IEEE802.1d、 IEEE802.1s |
| Interface | 24 x 10/100/1000 Base-T Ethernet ports; 4 x 1000 Base-X SFP ports; 1 x Console port |
| Performance | Forwarding Mode:Store-and-forward; Switching Capacity:56Gbps; MAC Address Table:16K |
| Led indications | One Link/Act or PoE LED indicator for each port; One Link/One Link/Act mode converting LED indicator for each device; One PoE mode converting LED indicator for each device; One PoE Max LED indicator for each device; One Power LED indicator for each device; One SYS LED indicator for each device |
| Temperature | Operating temperature: 0°C - 45℃; Storage temperature: -40°C - 70°C |
| Humidity | Operating humidity: (10% - 90%)RH, non-condensing; Storage humidity: (5% - 90%)RH, non-condensing |
| Protocol | IEEE 802.1d STP (Spanning Tree Protocol); IEEE 802.1w RSTP (Rapid Spanning Tree Protocol); IEEE 802.1s MSTP (Multiple Spanning Tree Protocol); Supports edge port; Supports BPDU statistic |
| Power supply | 100-240V AC 50/60Hz; PoE power supply:Single port: AF: 15.4W, AT: 30W/Whole device: 370W; Full load: <432W; Empty load: <23W |
| Certifications | CCC、FCC、CE、RoHS |
| Dimensions | 440 mm x 284 mm x 44 mm |
| Warranty | 24 Months |
SWITCH TENDA TEG5328P-24-410W е идеалното решение за разширяване на мрежата ви, предлагайки надеждна и бърза връзка за всички свързани устройства.
| Модел | SWITCH TENDA TEG5328P-24-410W |
|---|---|
| Брой Портове | 24 Gigabit Ethernet порта |
| Мощност | 410W |
Защо са важни тези параметри? SWITCH TENDA TEG5328P-24-410W предлага достатъчно портове за свързване на всички устройства в мрежата ви и достатъчна мощност, за да ги поддържа действащи безпроблемно.
SWITCH TENDA TEG5328P-24-410W е идеален за използване в офис среда или домашна мрежа, осигурявайки надеждна и бърза връзка за всички устройства.
1. Колко е броят портове на SWITCH TENDA TEG5328P-24-410W? - SWITCH TENDA TEG5328P-24-410W разполага с 24 Gigabit Ethernet порта.
2. Каква е мощността на устройството? - SWITCH TENDA TEG5328P-24-410W разполага с мощност от 410W.
Купете SWITCH TENDA TEG5328P-24-410W и разширете връзката на вашата мрежа с надеждни и бързи Ethernet портове!