| Производител | KOLINK |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Кутия | Mini ITX |
| Поддържани вентилатори | Пр.панел: 2 x 120mm;Заден панел: 1 x 80mm;Страничен панел:1 x 120mm |
| Инсталирани вентилатори | Зад.панел: 1 x 80mm |
| Мощност (W) | Без захранващ блок |
| Допълнителна информация | 1 x USB 3.0;2 x USB 2.0;HD Audio |
| Цвят | Черен |
| Размери | 410 x 175 x 365 |
| Тегло | 4,10 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |