| Производител | INTER-TECH |
| Форм фактор | Mini Tower |
| Кутия | Mini ITX |
| Поддържани вентилатори | Вътр. панел: 4 x 80mm - 4 x 3-Pin към 1 x Molex |
| Инсталирани вентилатори | - |
| Мощност (W) | 12V Plug Connector |
| Допълнителна информация | 1 x USB 3.0 |
| Цвят | Черен |
| Размери | 65 x 200 x 240 mm |
| Тегло | 0,86 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |