| Производител | BENQ |
| Екран диагонал | 32,0'' |
| Екран резолюция | 3840x2160 |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология на екрана | LED/IPS |
| Време за реакция | 5 ms (GTG) |
| Яркост | 250 cd/m² |
| Контраст | 1000:1 |
| Ъгли на виждане H/V | 178°/178° |
| Аудио | 2 x 2W |
| Интерфейс | DisplayPort |
| Тегло | 10,40 кг |
| Размери | 477.6-627.6 x 714.8 x 185.8 мм |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 |