| Производител | BENQ |
| Екран диагонал | 27,0'' |
| Екран резолюция | 3840x2160 |
| Съотношение | 16:9 |
| Тип на екрана | Монитор,Wide |
| Технология на екрана | LED/IPS |
| Време за реакция | 5 ms (GTG) |
| Яркост | 250cd/m2 |
| Контраст | 1200:1 |
| Ъгли на виждане H/V | 178°/178° |
| HDMI | Thunderbolt™ 3 USB-C |
| Аудио | 2 x 2.5W |
| Интерфейс | 2 x Thunderbolt™ 3 USB-C (In x1, Out x1) |
| Тегло | 8,30 кг |
| Размери | 614 x 188.1 x 449.8-599.8 мм |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 |
Монитор BenQ PD2725U
Красивият дизайн на PD2725U ще ви вдъхнови. Той възпроизвежда повече от милиард цвята, със светкавично бърза Thunderbolt 3 свързаност, за пренос на данни/видео/аудио/захранване и е снабден със специални режими ,за повишаване на продуктивността. PD2725U е HDR-10 съвместим, с VESA HDR400 сертификат. Получете по-добри резултати по-ефективно, когато визуализирате HDR ефект върху видеото, докато го редактирате.
Размер на екрана - 27"
Тип подсветка - LED
Тип на матрицата - IPS
Тип на дисплея - матов
Резолюция - 3840x2160 (60Hz)
Съотношение - 16:9
Стъпка на пикселите - 0.155 мм
Яркост - 250 cd/m2
Контраст - 1200:1
Време за реакция - 5ms
Ъгъл на видимост - 178/178
Интерфейс:
1x Display Port
2x HDMI (v2.0)
2x Thunderbolt 3
USB хъб
Вградени говорители - 2x 2.5W
3.5 mm жак за слушалки
Поставка:
Наклон - -5/20
Завъртане - -30/30
Регулиране на височина
Възможност за ползване в хоризонтален и вертикален режим
Съвместимост с VESA 100x100
Цвят на корпуса - черен
Монитор BenQ PD2725U е идеалният избор за всеки професионалист, който цени високото качество на цветовете, яснотата и детайлите. Снабден с Thunderbolt 3 и HDMI връзки, той ви дава неограничени възможности за свързаност.
| Характеристика | Значение | Защо е важно? |
|---|---|---|
| Технология | IPS | Висококачествените цветове и широките ъгли на видимост правят картината ясна и детайлна. |
| Размер | 27 инча | Голямата диагонал на екрана осигурява комфорт и по-широко пространство за работа. |
| Резолюция | UHD | Изображенията са изключително ясни и детайлни, идеални за професионални графични задачи. |
| Връзки | HDMI, Display Port, Thunderbolt 3 | Разнообразието от връзки гарантира съвместимост и удобство при свързване с различни устройства. |
| Цвят | Черен | Елегантният черен цвят подчертава модерния дизайн на монитора. |
Монитор BenQ PD2725U е подходящ за графични дизайнери, видео редактори и всички, които ценят перфектната цветова точност и високата резолюция. Идеален за професионална работа, създаване на съдържание и гейминг.
1. Защо да избера Монитор BenQ PD2725U за цветовите ми проекти?
Мониторът BenQ PD2725U е идеален за професионална работа с цвета, благодарение на технологията IPS и високата UHD резолюция.
2. Какви са предимствата на връзките HDMI, Display Port и Thunderbolt 3?
Тези връзки предлагат гъвкавост и удобство при свързване с различни устройства, като ви осигуряват неограничени възможности за работа и забавление с Монитор BenQ PD2725U.
С високата си резолюция, идеални за цветова точност и разнообразието от връзки, Монитор BenQ PD2725U е перфектният избор за всеки, който търси невероятно качество и удобство в един продукт!