| Тип на продукта | Дисплей |
| Производител | VIEWSONIC |
| Екран диагонал | 65,0'' |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Екран резолюция | 3840x2160 |
| Процесор | Quad-core ARM Cortex A55*4 |
| Съотношение | 16:9 |
| Тип на екрана | IPS |
| Технология на екрана | Anti-Glare |
| Време за реакция | 8 |
| Яркост | 350 |
| Контраст | 5000 |
| Ъгли на виждане H/V | 178/178 |
| HDMI | 3 x HDMI |
| VGA интерфейс | 1 x VGA |
| USB портове | 5 x USB 3.0 |
| Сензорен екран | Infrared Multi Touch |
| Памет | 8GB |
| Аудио | 2 x 16W |
| Конектори | Audio Out; HDMI Out |
| Wi-Fi | да, чрез опционален модул |
| Операционна система, софтуер | Android |
| Цвят | Черен/Сив |
| Функции | Ultra Fine Touch Technology offering up to 40-point touch; Android 11 OS; myViewBoard Whiteboard software; myViewBoard Display; ViewBoard Cast; PD 65W |
| Тегло | 34,95 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 месеца |
Дисплей ViewSonic IFP6533-G, 65'' IPS LED panel, AG, Ultra Fine Touch, 16:9, 4K UHD 3840x2160, 8ms, 350cd/m2, 5000:1, Quad- core ARM Cortex, 8GB, 128GB storage, VGA, 3x HDMI, RS232, LAN, USB-C, 5x USB-A, HDMI Out, SPDIF, Android 11, Speakers, OPS slot, myViewBoard, VESA, Grey/Black