| Тип на продукта | Дисплей |
| Производител | VIEWSONIC |
| Екран диагонал | 75,0'' |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Екран резолюция | 3840x2160 |
| Процесор | Quad-core ARM Cortex A55*4 |
| Съотношение | 16:9 |
| Тип на екрана | IPS |
| Технология на екрана | Anti-Glare |
| Време за реакция | 8 |
| Яркост | 400 |
| Контраст | 5000 |
| Ъгли на виждане H/V | 178 / 178 |
| HDMI | 3 x HDMI |
| VGA интерфейс | 1 x VGA |
| USB портове | 5 x USB 3.0 |
| Сензорен екран | Infrared Multi Touch |
| Памет | 4GB |
| Аудио | 2 x 18W |
| Конектори | Audio Out; HDMI Out |
| Wi-Fi | да, чрез опционален модул |
| Операционна система, софтуер | Android |
| Цвят | Черен |
| Функции | Powered by Android 11; USB-C one-cable solution, offering 65W of PD; WiFi Slot; Top camera plate; myViewBoard Whiteboard; myViewBoard Display; Light Sensor |
| Тегло | 47,30 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 месеца |
Дисплей ViewSonic IFP7533, 75'' IPS DLED Panel, 40 points infrared multi touch, Anti-Glare, 7H, 3840x2160 UHD, 400cd/m2, 5000:1, 8ms, ARM Quad-core Cortex-A55*4, 4GB DDR4, 32GB, VGA, 3x HDMI, RS232, USB-C, 5x USB, LAN, OPS slot, WiFi slot, Speakers, Camera plate, Android 11, VESA, Black
Тъч дисплеят ViewSonic IFP предлага иновативно съчетание от удобство, качество на изображението и интуитивност при използване. С него ще обърнете всяко презентиране, учебен час или работно срещане в незабравимо събитие!
| Параметър | Значение | Значимост |
|---|---|---|
| Тъч дисплей | ViewSonic IFP | Иновативен дисплей с много точки на допир, което предлага плавно и лесно управление, предпазвайки очите на потребителя. |
Тъч Дисплей ViewSonic IFP може да се използва в различни сфери, като бизнес презентации, учебни среди и интерактивни дискусии. С него можете да създадете атмосфера на сътрудничество и участие.
1. Какви са размерите на Тъч Дисплей ViewSonic IFP?
Размерите на дисплея са оптимални за ясно визуално изживяване, с диагонал от X инча.
2. Може ли да се свърже Тъч Дисплей ViewSonic IFP към мобилно устройство?
Да, дисплеят е снабден със стандартни портове, които позволяват лесно свързване към различни устройства.
С иновативния Тъч Дисплей ViewSonic IFP ще преживеете невероятни мултимедийни преживявания и ще се насладите на лесното и интуитивно управление, което той предлага. Не пропускайте възможността да подобрите комуникацията и презентациите си и се доверете на ViewSonic IFP за надеждност и качество!