| Тип на продукта | Мастиленоструен принтер |
| Производител | EPSON |
| Резолюция цветно | Up to 5760 x 1440 dpi |
| Резолюция черно | Up to 5760 x 1440 dpi |
| Скорост печат цветно | 15 ppm (plain paper, 75 g/m2), 5 ppm (ISO/IEC 24734), 27 Seconds per 10 x 15 cm photo (Epson Premium Glossy Photo Paper) |
| Скорост печат черно | 33 ppm (plain paper 75 g/m2), 10 ppm (ISO/IEC 24734) |
| Капацитет за хартия вход | 100 Sheets Standard |
| Капацитет за хартия изход | 30 Sheets |
| Медия размер | A4 (21.0x29.7 cm), A5 (14.8x21.0 cm), A6 (10.5x14.8 cm), B5 (17.6x25.7 cm), B6, C6 (Envelope), DL (Envelope), No. 10 (Envelope), 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 13 x 20 cm, 20 x 25 cm, 9 x 13 cm |
| Медия тип | Different types of paper, Borderless Print (up to 10 x 15cm) |
| Медия плътност | 64 g/m2 - 300 g/m2 |
| Интерфейс | USB |
| Дуплекс | Manual |
| Консумативи | 103 EcoTank Black ink bottle (Up to 4500 pages); 103 EcoTank Cyan/Magenta/Yellow ink bottles (Up to 7500 pages each color) |
| Цвят | Черен |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |