| Тип на продукта | Мастилоструен мултифункционален принтер |
| Производител | BROTHER |
| Функции | Print, Copy, Scan |
| Автоматично подаване | 20-sheet ADF (80 g/m2) |
| Резолюция на принтера | 6000 x 1200 dpi (With border: 204 mm, Borderless: 210 mm) |
| Скорост печат цветно | 16.5 ipm (based on ISO/IEC 24734); Piezo with 210 nozzles x 3 |
| Скорост печат черно | 17 ipm (based on ISO/IEC 24734); Piezo with 210 nozzles x 1 |
| Скенер тип | CIS (Speed: 3.35 seconds (Mono) & 4.38 seconds (Colour)) |
| Резолюция на скенера | Optical: Up to 1200 x 2400 dpi, Interpolated: Up to 19 200 x 19 200 dpi (Width: Up to 213.9 mm, Length: Up to 295 mm) |
| Скорост копиране цветно | Up to 4 ipm (ISO/IEC 24735) |
| Скорост копиране черно | Up to 13 ipm (ISO/IEC 24735) |
| Медия размер | A4, Letter, Executive, A5, A6, Envelopes (C5, Com-10, DL, Monarch), Photo (102 mm X 152 mm), Photo-L (89 mm X 127 mm), Photo-2L (127 mm X 178 mm ), Indexcard (127 mm X 203 mm) |
| Медия тип | Plain Paper, Inkjet Paper (coated paper), Glossy Paper, Recycled Paper |
| Медия плътност | Standard Tray: 64-220 g/m2, Manual Feed Slot: 64-300 g/m2, ADF: 64-90 g/m2 |
| Капацитет за хартия вход | StandartTray - Up to 150 sheets of 80 g/m2 plain paper; Up to 1 sheet Manual Feed Slot |
| Капацитет за хартия изход | Up to 50 sheets (80 g/m2) |
| Дуплекс | yes |
| Интерфейс | Hi-Speed USB 2.0 |
| Wi-Fi | IEEE 802.11b/g/n (Infrastructure Mode), IEEE 802.11g/n (Wi-Fi Direct); Mobile connectivity Supported: Brother iPrint& Scan Mobile, Brother Print Service Plugin, Mopria |
| Работен цикъл | Up to 1000 ppm (recomended) |
| Консумативи | Black: BTD60BK Approx 7500 pages; Cyan / Magenta / Yellow: BT5000 C/M/Y - Approx 5000 pages |
| Цвят | Black |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |