| Тип на продукта | Линейно-интерактивен |
| Производител | FSP GROUP |
| Защита | Да |
| Конектори | 2 x Шуко; 2 x IEC |
| Мощност (W) | 1000VA / 600W |
| Максимално напрежение | 110 / 120 VAC или 220 / 230 / 240 VAC |
| Размери | 320 x 182 x 130 mm |
| Тегло | 8,20 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
UPS FSP Group IFP1000 предлага 1000VA мощност и 600W защита, което го прави идеалния избор за вашия компютър, сървър или друга електроника. С този устройство ще имате постоянна защита от пренапрежение и срив на електричеството, благодарение на Line Interactive технологията и LCD дисплея за надзор.
| Мощност | 1000VA | Осигурява непрекъснато електрозахранване при срив. |
| Изходни гнезда | 2x шуко + 2xIEC | Позволяват включването на различни устройства с различни типове захранване. |
UPS FSP Group IFP1000 е идеален за домашни и офис приложения, осигурявайки непрекъснато захранване на вашите компютри, сървъри, маршрутизатори и друга техника.
Колко устройства мога да включа в UPS FSP Group IFP1000? UPS FSP Group IFP1000 разполага с две шуко и два IEC гнезда, които ви позволяват да включите няколко устройства едновременно.
Колко време издържа UPS FSP Group IFP1000 при пълно натоварване? UPS FSP Group IFP1000 може да осигури захранване за няколко минути при пълно натоварване, давайки ви време да се подготвите за изключване.
С UPS FSP Group IFP1000 ще имате пълна сигурност за вашите електронни устройства, осигурявайки им непрекъснато захранване и защита от пренапрежение. Не рискувайте загуба на данни и функционалност, инвестирайте в надеждност с UPS FSP Group IFP1000!