| Тип на продукта | Консуматив за принтер |
| Производител | HP |
| Предназначен за | HP Designjet Z2100, Z3100, Z3200 |
| Цвят | Light Cyan |
| Допълнителна информация | ПЕЧАТ НА ПРОФЕСИОНАЛНИ ФОТОГРАФСКИ ИЗОБРАЖЕНИЯ, ДИЗАЙН И ГРАФИКИ С МУЗЕЙНО КАЧЕСТВО. |
| Marketing Description | |
| Print gallery-quality photos on virtually any media with long-life printheads. HP's breakthrough inkjet technology - with HP Vivera pigment inks - is ideal for professional photographers and ensures HP quality and reliability. | |
| General | |
| Dimensions (WxDxH) / Weight | 190 g |
| Shipping Width | 20.2 cm |
| Shipping Depth | 4 cm |
| Shipping Height | 12.9 cm |
| Shipping Weight | 230 g |
| Consumable | |
| Consumable Type | Ink cartridge |
| Printing Technology | Ink-jet |
| HP Sub-brand | DesignJet |
| Colour | Light cyan (pigmented) |
| Included Qty | 1-pack |
| Capacity | 130 ml |
| Compatibility Information | |
| Compatible with | HP DesignJet Z2100, Z2100 GP, Z3100, Z3100 GP, Z3100ps GP, Z3200, Z3200ps, Z5200, Z5200 PostScript |
| Параметър | Значение | Защо е важно |
|---|---|---|
| Модел | Hp 70 | Уникалната марка Hp гарантира надежност и съвместимост с вашия принтер. |
| Капацитет | 130ml | По-голям капацитет означава по-дълъг живот на консуматива и по-малко прекъсвания при печат. |
Приложения на консуматива за принтер Hp 70 Original Ink Cartridge C9390a Light Cyan включват цветно печатане на снимки, лого и графики с високо качество на изображението и ярки цветове, които ще впечатлят всеки.
Мога ли да използвам този консуматив с всеки Hp принтер?
Да, Hp 70 Original Ink Cartridge C9390a е съвместим с широка гама от принтери на марката Hp, включително този, който притежавате.
Колко страници мога да отпечатам с един пълен консуматив?
Стандартният капацитет от 130ml позволява печатане на над 1000 страници, ако са част от вашия дневен работен обем.
С Hp 70 Original Ink Cartridge, ще получите ярки цветове и безупречно качество на печат, което ще направи вашия материал да изглежда професионално и внушително.