| Тип на продукта | Монитор |
| Производител | MSI |
| Екран диагонал | 23,8'' |
| Екран резолюция | 1920x1080 |
| Тип на екрана | FHD/IPS/Anti-glare |
| Тегло | 2,95 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
| Description 9S6-3PB5CH-038 | |
|---|---|
| Screen size | 23.80 '' |
| Screen type | FHD/IPS/Anti-glare |
| Refresh rate | 100Hz |
| Screen resolution | 1920 X 1080 |
| Pixel pitch | 0.2745(H) x 0.2745(V) |
| Color gamut | 119% (CIE 1976) |
| Contrast | 1000:1 |
| Response time | 1ms (MPRT) / 4ms (GTG) |
| Viewing angle | 178°(H) / 178°(V) |
| I/o | 1x HDMI™ (1.4b); 1x DP (1.2a); 1x Headphone-out |
| Audio | 2x 3W |
| Mechanical design | VESA:75 x 75 mm |
| Weight | 2.95 kg |
| Dimensions | 541.93 x 182.16 x 421.79 mm |
| Warranty | 24 Months |
Мониторът MSI 23,8 PRO MP243X ви предлага високо качество на изображението и голям екран, който ще ви помогне да се съсредоточите върху всяка задача. Този продукт е перфектен за геймъри, дизайнери и всекидневна употреба.
| Модел | MSI 23.8 PRO MP243X |
|---|---|
| Големина на екрана | 23.8 инча |
| Резолюция | Професионална |
| Тип на дисплея | IPS |
Големият екран и високата резолюция на MSI 23.8 PRO MP243X ви позволяват да видите всеки детайл ясно и напълно. Типът на дисплея IPS осигурява отлични цветове и широки ъгли на гледане.
Монитор MSI 23.8 PRO MP243X е перфектен за гейминг, дизайн и всекидневна работа. С него ще можете да се насладите на ярки и детайлни изображения във всяка ситуация.
1. Защо да избера Монитор MSI 23.8 PRO MP243X за гейминг?
MSI 23.8 PRO MP243X предлага висока резолюция и ярки цветове, които осигуряват невероятно реалистично гейминг изживяване.
2. Каква е големината на екрана на Монитора MSI 23.8 PRO MP243X?
Екранът на MSI 23.8 PRO MP243X е 23.8 инча, предоставяйки ви достатъчно пространство за работа и забавлениe.
3. Поддържа ли Мониторът MSI 23.8 PRO MP243X висока резолюция?
Да, MSI 23.8 PRO MP243X предлага професионална резолюция за ясни и подробни изображения.
Купете Монитор MSI 23.8 PRO MP243X, за да се насладите на кристално ясни детайли и вълнуващи цветове във всяка ситуация. Този монитор ще трансформира начина ви на работа и забавление!