| Тип на продукта | Монитор |
| Производител | MSI |
| Екран диагонал | 27,0'' |
| Екран резолюция | 1920x1080 |
| Тип на екрана | FHD/VA/Anti-glare |
| Тегло | 5,40 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
| Description 9S6-3PA8CT-020 | |
|---|---|
| Screen size | 27 '' |
| Screen type | FHD/VA/Anti-glare |
| Refresh rate | 75Hz |
| Screen resolution | 1920 X 1080 |
| Screen aspect ratio | 16:9 |
| Pixel pitch | 0.3114(H) X 0.3114(V |
| Curvature | Curved 1500R |
| Color saturation | 16.7M |
| Contrast | 4000:1 |
| Response time | 1ms (MPRT) / 5ms (GTG) |
| Viewing angle | 178°(H) / 178°(V) |
| I/o | 1x DisplayPort (1.2a); 1x HDMI™ (1.4b);1x Headphone-out |
| Audio | 2x 2W |
| Mechanical design | VESA MOUNTING:100 X 100 mm;ADJUSTMENT (TILT):-3.5° ~ 21.5° |
| Weight | 5.40 kg |
| Dimensions | 610.34 x 237 x 454.8 mm |
| Warranty | 24 Months |
Когато става въпрос за качество и издръжливост, Мониторът MSI 27 PRO MP271CA е изборът, който няма да ви разочарова. С неговите впечатляващи технически параметри и функции, той е идеалното решение за вашия компютър.
Монитор MSI 27 PRO MP271CA предлага ярко и кристално изображение с Full HD разделителна способност. Изключителната му цветова репродукция и широките ъгли на виждане го правят подходящ за работа, забавление и професионални приложения.
| Технически параметър | Значение | Значение за потребителя |
|---|---|---|
| Размер на екрана | 27 инча | Голям екран за по-добро визуално изживяване и комфорт при работа |
| Разделителна способност | Full HD | Ясно и детайлно изображение за всякакви задачи |
| Цветова репродукция | 100% sRGB | Наситени и точни цветове за професионални графични приложения |
Монитор MSI 27 PRO MP271CA е подходящ за професионални графични дизайнери, геймъри, програмисти и всекидневни потребители, които ценят висококачественото изображение и функционалността.
Отговор: Мониторът MSI 27 PRO MP271CA има 27-инчов екран, който осигурява голяма работна повърхност.
Отговор: Този монитор е подходящ за професионални графични дизайнери, геймъри и всекидневни потребители, които ценят качеството на изображението.
С Монитора MSI 27 PRO MP271CA ще се насладите на изключително качество на изображението и висока производителност, които ще подобрят вашето визуално изживяване и работна ефективност. Не се колебайте, инвестирайте в качеството!