| Тип на продукта | Слушалки |
| Производител | JABRA |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
| Marketing Description | |
| Work away from the desk and still maintain a wireless connection that won't let you, or your customers, down. | |
| Product Features | |
| |
| General | |
| Product Type | Headset - DECT - wireless - NFC |
| Compatibility | Mac, Windows |
| Width | 14.7 cm |
| Depth | 16.9 cm |
| Height | 3.2 cm |
| Weight | 56 g |
| Recommended Use | Portable electronics, phone, conference |
| Max Operating Distance | 150 m |
| Localisation | EMEA |
| Audio Output | |
| Headphones Form Factor | On-ear |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Wireless Technology | DECT |
| Bluetooth Version | Bluetooth 5.0 |
| Sound Output Mode | Mono |
| Frequency Response | 40 - 16000 Hz |
| Simultaneously Connectable Devices Qty | 2 |
| Microphone | |
| Type | Boom |
| Form Factor | Headset microphone |
| Microphone Operation Mode | Uni-directional |
| Microphones Included | 2 |
| Frequency Response | 100 - 10000 Hz |
| Remote Control | |
| Controls | Mute, volume, status indicator, answer/end, reject call |
| Miscellaneous | |
| Included Accessories | Power adapter, headset charging cradle |
| Cable Details | USB cable - detachable Phone cable - detachable |
| Environmental Standards | |
| TCO Certified | TCO Certified Headsets 8 |
| Power | |
| Battery | Headset battery rechargeable |
| Run Time (Up To) | 13 hour(s) |
| Standby Time | 52 hours |
| Recharge Time | 1.5 hour(s) |
| Manufacturer Warranty | |
| Service & Support | Limited warranty - 2 years |
Слушалки Jabra Engage 75 Mono 9556-583-111 ви позволяват да се насладите на кристално ясен звук, докато сте на разговор или слушате музика, без никакво намесване.
| Модел | Jabra Engage 75 Mono 9556-583-111 |
|---|---|
| Тип | Слушалки |
| Брой на високоговорителите | 1 |
| Номер на модела | 9556-583-111 |
Този модел слушалки е моно, което ги прави идеални за използване при обаждания на работното място или за слушане на аудио книги.
Слушалки Jabra Engage 75 Mono 9556-583-111 са идеални за професионално обаждане и слушане на музика по време на работа.
Слушалките Jabra Engage 75 Mono 9556-583-111 ви осигуряват ясен и качествен звук, който ще ви помогне да се концентрирате върху задачите си без никакво разстройство.
Слушалки Jabra Engage 75 Mono 9556-583-111 ще подобрят вашето преживяване от обаждания и слушане на музика, като ви предоставят ясен и детайлен звук, без нежелани смущения.
Въпрос: Слушалките Jabra Engage 75 Mono 9556-583-111 са подходящи за професионално използване?
Отговор: Да, тези слушалки са идеални за професионални обаждания и използване по време на работа.
Въпрос: Колко високоговорителя имат Слушалките Jabra Engage 75 Mono 9556-583-111?
Отговор: Тези слушалки разполагат с един високоговорител, който осигурява отлично качество на звука.
Въпрос: Могат ли да се използват за слушане на музика?
Отговор: Да, Слушалките Jabra Engage 75 Mono 9556-583-111 са перфектни за слушане на музика по време на работа или почивка.