| Тип на продукта | Слушалки |
| Производител | JABRA |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
| Marketing Description | |
| When you need to be available for calls any time, you need a headset that is comfortable enough to wear all day. The Evolve 65e features a convenient, lightweight, around-the-neck design with snug-fitting oval earbuds. This design provides maximum comfort and ease of use, so you can answer calls and listen to music all day; wherever you are, whatever you're doing. Stay productive on the go, with a battery that's built to go the distance, giving you up to 13 hours of charge. Wherever you need to be, whatever you need to get done, you can be sure that your headset will be able to keep up. | |
| Product Features | |
| |
| General | |
| Product Type | Earphones - Bluetooth - wireless - USB |
| Width | 15.3 cm |
| Depth | 19.2 cm |
| Height | 6.3 cm |
| Weight | 36 g |
| Body Material | Silicone |
| Recommended Use | Portable electronics, computer - communication |
| Features | Vibrating call alert |
| Protection | Waterproof, sweat-resistant, IP54 |
| Max Operating Distance | 30 m |
| Audio Output | |
| Headphones Form Factor | In-ear - behind-the-neck mount |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Wireless Technology | Bluetooth |
| Bluetooth Version | Bluetooth 4.2 |
| Sound Output Mode | Stereo |
| Noise Isolating | Yes |
| Frequency Response | 20 - 20000 Hz |
| Diaphragm | 12 mm |
| In-Cord Volume Control | Yes |
| Simultaneously Connectable Devices Qty | 2 |
| Features | Busy light |
| Microphone | |
| Type | On-cable |
| Microphones Included | 4 |
| Remote Control | |
| Controls | Volume, answer/end, play/pause, next/previous track, reject call |
| Connections | |
| Connector Type | USB (power only) |
| Miscellaneous | |
| Included Accessories | Protective case, leaflet, Jabra Link 370 USB Adapter, EarGels and EarWings pack (S/M/L size) |
| Cable Details | USB cable - 1.5 m |
| Power | |
| Battery | Headphone battery rechargeable |
| Run Time (Up To) | 13 hour(s) |
| Recharge Time | 2 hour(s) |
| Manufacturer Warranty | |
| Service & Support | Limited warranty - 2 years |
Слушалки Jabra Evolve 65e Uc Inkl Link 370 6599-629-109 предлагат перфектно качество на звука и комфорт по време на дълги работни часове. Те са идеални за бизнес среда, където качеството на комуникацията е ключово.
| Модел | Слушалки Jabra Evolve 65e Uc Inkl Link 370 6599-629-109 |
| Връзка | Безжична через Link 370 USB адаптер |
| Производителност на батерията | До 13 часа разговори |
Безжичната връзка и дълготрайната батерия правят Слушалки Jabra Evolve 65e Uc Inkl Link 370 6599-629-109 перфектни за професионалисти, които работят в движещи се среди или на различни работни места.
Слушалки Jabra Evolve 65e Uc Inkl Link 370 6599-629-109 са идеални за използване в професионални среди, където качеството на гласовата комуникация е от съществено значение.
1. Каква е връзката на Слушалки Jabra Evolve 65e Uc Inkl Link 370 6599-629-109? Слушалките се свързват безжично чрез Link 370 USB адаптер за по-голяма мобилност.
2. Колко издържа батерията на Слушалки Jabra Evolve 65e Uc Inkl Link 370 6599-629-109? Слушалките осигуряват до 13 часа разговори за продуктивна работа през целия ден.
Закупувайки Слушалки Jabra Evolve 65e Uc Inkl Link 370 6599-629-109, ще се насладите на висококачествена звукова комуникация и безпроблемна работа през целия работен ден.