| Тип на продукта | Слушалки |
| Производител | JABRA |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
| Marketing Description | |
| Jabra BIZ 2300 USB Microsoft Lync Mono provides USB connectivity optimized for Microsoft Lync in contact center environments. | |
| Product Features | |
| |
| General | |
| Product Type | Headset - wired - USB |
| Additional Functions | DSP |
| Width | 14.1 cm |
| Depth | 18.3 cm |
| Height | 6.7 cm |
| Weight | 49 g |
| Body Material | PC/ABS, Luran |
| Earpad Material | Leatherette, foam |
| Recommended Use | Computer - communication |
| Protection | Breath-resistant |
| Audio Output | |
| Headphones Form Factor | On-ear |
| Connectivity Technology | Wired |
| Sound Output Mode | Mono |
| Frequency Response | 70 - 16000 Hz |
| Max Input Power | 10 mW |
| Sensitivity | 93 dB |
| Impedance | 32 Ohm |
| Max Sound Pressure | 118 dB |
| Diaphragm | 28 mm |
| In-Cord Volume Control | Yes |
| Adjustable Headband | Yes |
| Features | PeakStop technology, FreeSpin technology |
| Microphone | |
| Type | Boom |
| Form Factor | Headset microphone |
| Sensitivity | -30 dBV/Pascal |
| Frequency Response | 101 - 10000 Hz |
| Noise Cancelling | Yes |
| Audio Input Details | Uni-directional - 101 - 10000 Hz |
| Remote Control | |
| Controls | Mute, volume, answer/end, hold, programmable button |
| Connections | |
| Connector Type | Headset (4 PIN USB Type A) |
| Cable | |
| Cable Length | 2.35 m |
| Miscellaneous | |
| Cable Details | Headset cable - Kevlar reinforced - 2.35 m |
| Software Certification | Certified for Skype for Business |
| Compliant Standards | UL, cUL, FCC, RoHS, KCC, REACH, EAC, RCM, G616 |
| Dimensions & Weight (Shipping) | |
| Shipping Width | 18.3 cm |
| Shipping Depth | 14.1 cm |
| Shipping Height | 6.7 cm |
Слушалките Jabra Biz 2300 Usb Mono Ms 2393-823-109 ще ви осигурят кристално ясен звук и удобство при дълги разговори, което ги прави идеални за бизнес обаждания. Техните персонализирани настройки и възможност за свързване през USB ги правят подходящи за всякакви нужди.
| Модел | Jabra Biz 2300 Usb Mono Ms 2393-823-109 |
|---|---|
| Тип | Слушалки |
| Връзка | USB |
| Съвместимост | Microsoft Skype for Business |
Техническите параметри като USB връзка и съвместимост с Microsoft Skype for Business са важни за стабилността на връзката и качеството на звука, което е от съществено значение при провеждането на професионални разговори.
Слушалките Jabra Biz 2300 Usb Mono Ms 2393-823-109 са идеални за бизнес обаждания и онлайн срещи, предоставяйки качествен звук и комфорт при използване.
Слушалки Jabra Biz 2300 Usb Mono Ms 2393-823-109 са подходящи за разговори в движение? Да, те са оптимизирани за ясен звук и комфорт при продължителна употреба.
Каква е дължината на кабела при тези слушалки? Кабелът им е достатъчно дълъг, за да осигури свобода на движение по време на разговори.
Могат ли да бъдат използвани с други програми освен Skype? Да, въпреки съвместимостта с Microsoft Skype for Business, те са подходящи и за други приложения за комуникация.
Купете Слушалки Jabra Biz 2300 Usb Mono Ms 2393-823-109, за да се насладите на висококачествен звук и комфорт при всяко обаждане или онлайн среща.