| Тип на продукта | Твърд диск |
| Производител | WESTERN DIGITAL - WD |
| Вид | Вътрешен |
| Капацитет | 18 TB |
| Форм фактор | 3.5" |
| Скорост на твърдия диск | 7200 rpm |
| Кеш памет | 512 MB |
| Интерфейс | SATA III-600 |
| Размери | 147 мм, 26.1 мм, 101.6 мм |
| Гаранционен срок (месеци) | 60 |
Твърд диск WESTERN DIGITAL Western Digital Ultrastar DC HDD Server (3.5in 26.1MM 18TB 512MB 7200RPM SATA ULTRA 512E SE NP3 DC HC550) SKU: 0F38459
| Размер: | 3.5 инча |
|---|---|
| Капацитет: | 18TB |
| Буферна памет: | 512MB |
| Скорост: | 7200 оборота в минута |
| Интерфейс: | SATA ULTRA 512E SE NP3 DC HC550 |
Този ултра мощен твърд диск не само ще увеличи капацитета на вашия сървър, но и ще ускори обработката на данни, гарантирайки оптимална производителност.
WESTERN DIGITAL Ultrastar DC HDD Server е идеален за сървъри и системи, които изискват надеждна и мощна съхранителна памет.
Защо WESTERN DIGITAL Ultrastar DC HDD Server е идеалният избор за моя сървър? Паметта с обем 18TB ще ви осигури достатъчно пространство за голям обем данни, докато скоростта от 7200 оборота в минута ще гарантира бърз достъп и обработка на информацията.
Мога ли да го използвам във всякакви сървъри? Да, WESTERN DIGITAL Ultrastar DC HDD Server е съвместим с различни видове сървъри, благодарение на интерфейса SATA ULTRA 512E SE NP3 DC HC550.
С WESTERN DIGITAL Ultrastar DC HDD Server ще получите надеждност, производителност и издръжливост, които са от първостепенно значение за вашия бизнес.