| Тип на продукта | Твърд диск |
| Производител | SUPERMICRO |
| Вид | Вътрешен |
| Форм фактор | 3.5" |
| Скорост на твърдия диск | 7200 rpm |
| Кеш памет | 256 MB |
| Интерфейс | SATA III-600 |
| Размери | 147 mm, 26.1 mm, 101.6 mm |
| Гаранционен срок (месеци) | 12 |
Твърдият диск на Supermicro HGST предлага висока скорост и капацитет от 12TB, което го прави идеален за големи количества данни при интензивни приложения.
| Интерфейс | SATA 6Gb/s | Ускорява трансфера на данни |
| Скорост | 7.2K RPM | Осигурява бърз достъп до съхранените данни |
| Капацитет | 12TB | Подходящ за големи обеми от данни |
| Буферна памет | 256MB | Подобрява бързодействието на диска |
| Поддръжка | 512e ISE | Гарантира сигурност и цялостност на данните |
Твърдият диск SUPERMICRO Supermicro HGST 3.5' 12TB SATA 6Gb/s 7.2K RPM 256M0F30144 512e ISE е идеален за големи корпоративни сървъри и центрове за обработка на данни.
Диска е съвместим с всички сървъри на Supermicro?
Да, Твърдият диск SUPERMICRO Supermicro HGST 3.5' 12TB SATA 6Gb/s 7.2K RPM 256M0F30144 512e ISE е съвместим с всички сървъри на Supermicro.
Каква е гаранцията на продукта?
Този диск осигурява гаранция за качество и надеждност.
Закупете Твърд диск SUPERMICRO Supermicro HGST за да получите голям капацитет, висока скорост и надежност при съхранение на данни за вашите интензивни приложения.